Żyroskop przestaje działać po zbliżeniu do gogli.

Posiadam telefon Honor 7x (sprawdzony żyroskop, wszystkie aplikacje wykrywają go)

Niestety ale żyroskop nie działa tak jak trzeba zwłaszcza przy filmikach na YT.

Sprawdzam na telefonie i wszystko działa w 100% puki nie przybliżę telefonu do gogli.

Gogle zamykają się na magnes, jeśli problem pojawia się przez nie to dlaczego to produkują?

Firma gogli to : Sidardoe

Hmm… Od 2 tygodni także posiadam Honora 7X i z moich doświadczeń nie ma tam żyroskopu. Jasne, filmik na YT się rusza jak kieruję telefon w lewo lub prawo, ale robi to z opóźnieniem, gdyż informacje o kierunku bierze najprawdopodobniej z kompasu. Jeśli dobrze to zdiagnozowałem to istnieje możliwość że kompas wariuje przy magnesie i przez to przestaje działać.

U Ciebie żyroskop działa bez opóźnień?

Grałem w gry na vr w tym insidious 3 oraz House of Terror i wszystko działało normalnie(bez opóźnienia w każdym kierunku) oraz w każdym programie wykrywa mi żyroskop.

Jestem pewien że ten telefon go posiada.

https://zapodaj.net/e2856d7bc41ee.jpg.htmlhttps://zapodaj.net/a5affec5cc28b.png.htmlhttps://zapodaj.net/6307ecadd1f20.png.htmlhttps://zapodaj.net/2d09269be8240.png.htmlPrawdopodobnie żyroskop został wyłączony i włączony dopiero w aktualizacji w styczniu. Oficjalny Fejs Honor USA powiadomił o żyroskope właśnie w honorze 7x po aktualizacji na początku 2018 roku.

Wyjąłem magnesy w goglach i wszystko chodziło bardzo dobrze ale po jakimś czasie aplikacje które chodziły mi perfekcyjnie teraz chodzą bardzo wolno.

Z tego co słyszałem każdy huawei ma problemy z żyroskopem.