Sprzedam Samsung HDM Odyssey headset vr

nieaktualne
#1

Sprzedam headset do VR Samsung HDM Odyssey. Cena 2700 PLN. Set jest nowy, jak ze sklepu, zaimportowany z USA, nie jest to wersja refubrished tylko nowy pełnowartościowy produkt.

Zestaw zawiera gogle oraz 2 kontrolery, kabel i baterie. Gogle nie wymagają czujników ruchu rozmieszczanych w pomieszczeniu, cały system śledzenia ruchów znajduje się na twojej głowie. Pełna specyfikacja dostępna na stronie producenta. Wspaniała jakość obrazu wyświetlacza i soczewek !

Śmiało stwierdzam że jest to obecnie najlepszy dostępny headset vr na rynku, a udowodnię to w 3 punktach :

 1. Wspaniała rozdzielczość wyświetlacza, bije na głowę Oculus Rift i HTC Vive. Samsung Odyssey śmiało rywalizuje z HTC vive pro, praktycznie nie ma różnicy a obecna cena konkurenta jest kosmiczna, po co przepłacać skro nie widać różnicy :slight_smile:

  https://www.youtube.com/watch?v=jmZjJIyz-xA&t=309s


 2. Samsung Odyssey działa na wszysatkich platformach dostępnych na PC, możesz grać w gry z platform Windows Mixed Reality, Stem VR, Oculus Rift oraz Vive. Jest to najbardziej wszechstronny headset, masz dostęp do wszystkich exclusivów na każdej platformie

  https://www.youtube.com/watch?v=OfXxSlr5eGo


 3. Specyfikacja techniczna tego cudeńka :slight_smile:

  https://www.youtube.com/watch?v=asC-Axnjk9Q  Zapraszam do zakupu, w razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.

  Sprzedaję jako osoba prywatna, nie wystawiam faktur.
0 Likes

#2

Up nowa cena 2500pln

0 Likes

#3

Proszę o informację, czy oferta jest aktualna. W przypadku braku odpowiedzi zamykam i przenoszę temat do archiwum w ciągu paru dni.

0 Likes

archiwizacja #4
0 Likes