Pytania różne ;)

Witam,

mam pytanie,

1. jak wstawić załącznik lub obrazek w treści posta ?
  2. czy da się gdzieś ustawić podpis który będzie się wstawiał z automatu do każdego pisanego przez siebie posta ?

Pozdrawiam,

Flash

1). Jak wejdziesz w pełny edytor to na dole masz dwie zakładki: opcje i załączniki. Wchodzisz w załączniki i załączasz co chcesz :wink:

2). W ustawieniach masz :smiley: Twoje konto > Profil > Podpis

chyba mamy inne uprawnienia bo u mnie tego niema, ani zakładki załączniki ani Podpis w profilu

Całkiem możliwe, ponieważ brakuje Ci baneru “użytkownik” pod zdjęciem profilu. Za co jest on przyznawany to nie mam bladego pojęcia, raczej musisz poczekać na odpowiedź admina.

Użytkownikiem staje się każdy po napisaniu bodajże 10 postów - potwierdzi to jeszcze Remlas jak tu zajrzy :slight_smile:

Podejrzewam, że to zabezpieczenie przed automatami, które zakładają konta i zasypują forum jakimiś spam-obrazkami i linkami :wink:

oki. Dzięki za info :slight_smile:

Cześć

Użytkownika uzyskuje się po przekroczeniu 3 postów (w teorii, bo w praktyce jest drobny błąd i muszę to nadzorować ręcznie).

Jak koledzy wcześniej wspomnieli: załączniki po wejściu w pełny edytor, a miejsce do ustawienia podpisu podał kolega wcześniej.

Twoją rangę już poprawiłem :wink:

Dzięki za feedback, wiem że problem ciągle występuje i muszę powalczyć.

Miłej niedzieli :slight_smile:

Dzięki, dzięki, wszystko działa :slight_smile: