Problem z ustawieniami

Witam siedzę z programem Trinus (nie wiem którą godzinę już) na razie w wersji testowej i próbuję to cholerstwo ustawić aby było dobrze poradniki obejrzane internet przekopany… i gdy wreszcie myślałem że będzie dobrze pojawia się taki problem że po podłączeniu ekran obraca się tylko i wyłączenie w lewo lub w prawo a jak ma się obrócić na swoją pozycję to idzie mu strasznie opornie. Chciałbym ustawić głównie pod ETS2 byłbym wdzięczny za pomoc :slight_smile:

Próbowałeś Riftcata?a ETSa odpal w OpenVR.

RiftCat nie próbowałem ale spróbuję zobaczymy co z tego wyniknie :smiley: a w OpenVR odpalić z takimi ustawieniami jakie np. są z poradnika na yt od VrPolska ?

Który poradnik masz na myśli?

Witam ponownie po dłużej przerwie za co z góry przepraszam… Próbowałem Riftcat niestety telefon odsyła mnie do aplikacji google play której niby nie mogę zainstalować ponieważ moje urządzenie nie obsługuje tejże aplikacji a z Trinus problem taki że mimo przełączania w ustawieniach sensora ekran dalej mi się obraca w lewo na telefonie. Czy da się z tym coś zrobić czy jednak mogę się pożegnać z tą zabawą ?

Dziwna sprawa. Czy twój telefon napenwo ma żyroskop?

Sprawa wyjaśniona wydawało mi się że telefon z 2016 musi go mieć lecz teraz sprawdzam że nie ma przepraszam za zamieszanie i życzę miłego :slight_smile: