Pomocc z htc vive pro

Cześć wszystkim forumowiczom ! :slight_smile:
Interesuje mnie zakup HTC VIVE PRO
Mam parę pytań dotyczących VR, jestem świeży w temacie dlatego zwracam się o pomoc i wyjaśnienie paru kwestii, mianowicie :

  • Jaki mniej więcej jest potrzebny komputer do HTC VIVE PRO ? ( rekomendacje ze strony producenta umiem przeczytać :smiley: ). Są potrzebne dwa dyski SSD czy jeden sdd (240 gb) i hdd (1TB) dadzą rade ?
    przykład : i7-8700, gtx 1070 TI, 16gb ram, dysk 128 gb SSD + 1TB HDD byłby ok ?
  • Gdybym chciał stworzyć stanowisko do VR co tak naprawdę potrzebuję prócz samego HTC VIVE PRO ? chodzi o całą listę, elementy montażowe, jakiś monitor/tv ? Jaka powinna być specyfikacja takiego dodatkowego sprzętu ?
  • Czy sama obsługa, instalacja itp. jest jakoś mega skomplikowana czy raczej jest to intuicyjne, proste i nie trzeba być przysłowiowym programistą ?
  • Czy do jednego komputera można podłączyć dwie pary gogli VR ? czy jest to na zasadzie 1 gogle VR = jeden komputer.
  • Jak wygląda sprawa z grami ? Wiem, że wykupuję się dostęp do Viveport ale czy można na jednym wykupionym dostępie korzystać z gier na dwóch VR jednocześnie ?

Z góry dzięki za pomoc,
pozdrawiam :slight_smile: