DreamzVR 2.0

raptem tylko miesiac po premierze, lolz

Wy też jeszcze czekacie na gogle?

omg powaznie? Ty jeszcze nie dostales swoich? Ja juz swoje zdazylem oddac i wlasnie dzis dostalem zwrot pieniedzy (tez musialem troche na to poczekac - 2 tygodnie od dnia odeslania), wspolczuje…

No cierpliwie czekam a zamawiałem w dniu premiery [emoji14]

Moze otrzymam poprawioną wersję bo ponoc cos tam mieli robić

A co mieli poprawic, bo ja nic nie wiem?

@magus - Cały czas coś poprawiamy. Dostajemy różne informacje zwrotne i reagujemy na bieżąco. Np. ostatnio zmieniliśmy smar i punkty jego nakładania. Dzięki temu regulacja chodzi płynniej, ale wciąż sztywno i stabilnie blokuje pozycje. Zwróciliśmy też uwagę na brudzące się soczewki. Instrukcja została też rozbudowana o szersze informacje na temat np. regulacji optyki. Zmieniliśmy też montaż kilku gum.



FASTT - napisz na support lub wyślij maila. Dużo usprawniliśmy w tej kwestii i odpowiedź uzyskasz w ciągu 24h roboczych: ww.dreamzvr.com/wsparcie lub help@dreamz.vision W większości przypadków wyszliśmy z opóźnienia. Z powodu zmian konstrukcyjnych nie wysłaliśmy jeszcze gogli kompatybilnych z okularami korekcyjnymi, także przypuszczam, że to właśnie taka wersja.

Tak dokładnie czekam na wersje dla okularnika

FASTT, zapraszam do kontaktu mailowego w razie kolejnych pytań.



Zachęcam tymczasem do zapoznania się z recenzją od VRhunters



W recenzji między innymi o tym, który wariant wybrać. Fresnel czy standard?

http://www.vrhunters.pl/dreamzvr-2-0-recenzja/



“Porównywalny z Oculusem zasięg pola widzenia”

“Gogle DreamzVR 2.0 bez wątpienia są jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym obecnie dostępnym na rynku rozwiązaniem typu Cardboard.”



To mówi samo za siebie :slight_smile:

Hej. Zamówiłem te google 27.11 (poniedziałek), w mailu dostałem info że w tym tygodniu będą dostarczone. Po tym mailu kontakt się urwał a googli ani żadnego info z paczkomatu nie dostałem.

Chlopie. Ja to samo. I wczoraj zarzadalem zwrotu pieniedzy. Rezygnuje. Smiech na sali. Tobie tez radze zrezygnowac.

próbowaliście skontaktować się przez helpdeska?

Ale czy helpdesk nie jest do kontaktu pozakupowego?

rozwiązują tam też problemy tego typu, z tego co mi wiadomo tak załatwiają wszystkie sprawy, włącznie z tymi przed i w trakcie zakupu :wink:

Kurcze liczyłem że dostane te google w tym tygodniu. Już pozbyłem się tych FiiT i teraz zostały mi tylko tekturowe i musiałem jeszcze powycinać trochę tektury żeby mi telefon do nich jakoś wszedł :confused:

Teraz weekend, to pewnie nawet na helpdesku nie odpisze nikt.

Moment. Pomylilem sie. Ja zamawialem moje w pazdzierniku. Haha. Na poczatku pazdziernika !!! Czujecie to?

I dalej ich nie dostałeś?

No. Wczoraj napisalem mejla ze rezygnuje i zwrot pln.

Pawelek, jeśli dobrze kojarzę Twoje zamówienie: mamy wciąż problem z goglami kompatybilnymi z okularami korekcyjnymi. Pisałeś, że jesteś w stanie poczekać oraz żebyśmy się nie spieszyli tylko zrobili produkt dobrze. Rzeczywiście jeszcze potrzebujemy kilka dni i możemy doręczyć takie gogle na wtorek (max środa). Mamy już wszystkie elementy od dostawcy. Jeśli jednak to dla Ciebie zbyt późno to jasne, zrealizujemy zwrot.



@Makabra - Nie jestem pewien, które zamówienie jest Twoje, najlepiej jakbyś napisał na pomoc@dreamz.vision jednak jeśli gogli nie dostałeś w piatek, możemy paczkę doręczyć na wtorek.

Może zadam głupie pytanie, ale jak rozpoznać czy mam wersję z Fresnelami czy zwykłą? Gdy zamawiałem 7.11 na stronie jeszcze nie było informacji, że trzeba informować, że się chce z Fresnelami. Z tego co było napisane to po to wychodziła wersja 2.0, żeby już miała Fresnela i dlatego też na nią czekałem. Przyznam, że jestem początkujący i Dreamz-y to moje pierwsze gogle, nigdy nie miałem innych na głowie więc ciężko mi do czegokolwiek porównać. Swoją drogą przydałaby się informacja na głównej stronie, że jest możliwość wybrania wersji dla “okularników”. Specjalnie zakupiłem soczewki kontaktowe, a tak to wybrałbym na pewno wersję “okularnikową” :stuck_out_tongue:.

O panie. Tutej byla zagorzala dyskusyja na ten temat. Co mozna tobie odpisac? W sumie nic. Cala spolecznosc jest zdziwiona, tak, jak ty. Do fresneli trza doplacic. O wyborze wersji dla okularnikow trzeba poinformowac mejlem. Po zamowieniu kod do trinusa, kod konfiguracyjny, instrukcje konfiguracyjne mozna dostac mejlem po przypomnieniu o sobie. Na fejsie pojawily sie jakies linki konfiguracyjne od takiego jednego rudego zamieszanego w ten projekt :d no i panie dzieju tak to wyglada. Masz juz okulary u siebie? Jak je oceniasz? Napisz krotka recenzje. A zeby rozpoznac fresnele od zwyklych nalezy wyszukac w google informacje o fresnelu. Jak troche o tym poczytasz to bedziesz wiedzial jak rozpoznac ten typ soczewki.