[TRINUS VR] Problem z małym rozdzielonym obrazem


#1

Witam,

Zainstalowałem trinusa na kompie i telefonie. Poustawiałem według poradnika jednak niestety obraz jest rozdzielony bardzo mały. Gdzie to zmienic ?


#2

Poradziłem sobie z tym ale pojawił się taki problem że obraz na telefonie się zacina. Gra stałe 60FPS 1024X768 windowed


#3

Image quality ustawione na ile? Połączenie usb czy WiFi?


#4

Własnie też myślałem że to Image quality i nawet jak zmniejsze na maxa to i tak zacina się mocno obraz. Próbowałem kablem i wi-fi to samo niestety.


#5

Podeślij jak wygląda twoja konfiguracja Trinusa (screeny albo cfg)


#6

Config: http://www13.zippyshare.com/v/hL6O3ZSR/file.html


#7

Nie widzę w Twoim configu niczego podejrzanego. Jedynie ‘‘capture mode’’ spróbuj dać na ‘‘fast’’. Podobno szybciej to działa.Sprawdzam Twój konfig u siebie. Zmniejsz maksymalną liczbę klatek do 60. Wyświetlacz w Twoim telefonie i tak nie ma większego odświeżania. Przy 90 klatkach chrupało u mnie.Ale i tak coś jest dziwnego,jak wrzuciłem Twoje ustawienia i pozmieniałem pod siebie to miałem komiks o batmanie. Najciekawsze jest to że po wczytaniu własnych ustawień dalej miałem komiks! Musiałem wyłączyć zupełnie serwer na kompie i apke na telefonie. Po ponownym uruchomiemiu z moimi ustawieniami jest ok.Zrobiłem kolejny test. Wczytałem jeszcze raz Twoje ustawienia.Zanim włączyłem stream pozmieniałem pod siebie i zmieniłem Head Mount Model z default na custom . Dopiero po tym uruchomiłem stream i jest ok. Nie wiem czy to był problem ale trinus to ciągle beta z błędami więc…


#8

A może ktoś powiedzieć jak rozwiązać problem zbyt małych dzielonych obrazów? Jak ustawiam “custom any” jest OK ale małe to to i w goglach widzę pełno “czarnego” dookoła… Znów jak zmieniam na model gogli na jakiś inny (docelowo najbliższe są 4,7") to w momencie zmiany przez ułamek sekundy jest OK a potem obrazy wchodzą na siebie w centrum… Jakiś pomysł?


#9

Podbijam:

Ktos coś wie w temacie? Jak widac autor tego wątku wpadł i wypadł a nie był łaskawy się podzielic swoim sukcesem…


#10

Masz suwak który nazywa się IDP i nim regulujesz rozstaw ekranów[size=85][color=green]Dodano po 1 minucie 44 sekundach:[/size]

A custum any zmień na inny zależy ile ma cali telefon