Super ceny gogli WMR w amerykańskim MS Store.


#1

W amerykańskim MS Store dzisiaj (i tylko dzisiaj) niezła okazja, google lenovo i acera można dostać już za 199 USD, ceny innych (poza Samsungiem) też obniżone o 200USD, więc jak ktoś ma możliwość sprowadzenia to polecam się spieszyć.


#2

Przydałaby się recenzja tych sprzętów :slight_smile:


#3

Mam dostęp do gogli Acera by zrobić recenzję, ale nie ma dostępu do… czasu :stuck_out_tongue:


#4

Ja mam Lenovo Explorer od miesiąca ale czasu również brak :frowning: Generalnie jednak moje spostrzeżenia pokrywają się z tymi z recenzją googli Acera na vrhunters.pl


#5

napisz jak z jakością obrazu, masz porównanie do oculusa?


#6

Niestety nie mam porównania ale myślę, że możesz zdać się na test googli acera, gdzie poruszono ten temat.


Wszystkie WMR poza chyba tylko samsungiem mają taką samą optykę i te same wady. Niestety z tego co widzę to WMR'y nadal nie są dostępne normalnie w PL a cena na Amazonie jest praktycznie ta sama co Oculusa co czyni zakup mało opłacalnym. Lepiej wziąć sprawdzony produkt o ugruntowanej pozycji, sporej wartości dodanej (fajne gry w zestawie). No chyba, że lubisz eksperymenty i bardzo zależy CI na mobilności i lekkości konstrukcji - tutaj po prostu podłączasz dwa kabelki (hdmi i usb) i wszystko działa praktycznie od pierwszego włączenia (no chyba, że nie masz bluetootha), sterowniki są w systemie.

#7

No z tej recenzji wynika że są spoko, tylko jeszcze wtedy nie było dostępu do sklepu steam. Ciekawe jak się mają sprawy z grami. I można już dostać WMR na Allegro w bardzo dobrej cenie 1200zl.


#8

Allegro nie sprawdzałem, 1200 zł to myślę całkiem dobra cena. Nieduży sweet spot to w sumie największa wada optyki ale można się do tego przyzwyczaić. NIgdy nie miałem oculusa na głowie i nie wypowiem się na ile odczuwalnie większe jest pole widzenia.Jeśli chodzi o gry to bywa różnie, szczególnie kłopotliwe ze zrozumiałych względów są starsze produkcje. Natomiast sytuacja się poprawia, ilość użytkowników rośnie dość szybko i WMR jest już zauważane w statystykach steama i przez developerów. Mam tylko nadzieje, że Microsoft nie porzuci projektu i będą powstawać kolejne generacje oprogramowania i sprzętu wtedy o przyszłość można być spokojnym.Całkiem użyteczna lista działających bądź nie działąjących z WMR gier:


#9

Kurde, lista jest naprawdę pokazna.