DreamzVR 2.0

Zerowe. Nawet nie widziałem tego na oczy…

Ludzie. Zna ktos adres na ktory mozna odeslac zwrot? Ja rezygnuje. Po pierwsze nie bylo w zestawie kontrolera bluetooth. Ale to nie zawazylo. Glownym powodem rezygnacji jest to, ze jakosc obrazu jest taka sama jak w okularach davinci. Nie rozumiem skad ta fala pozytywnych oponii o obrazie w dreamzach. Kompletnie nie ma czym sie zachwycac. Wracajac do pytania, zna ktos ten adres na zwroty? Moze Pan Piotr by tutaj podal? Pytam bo stronka dreamzow nie dziala. A ja chce juz jutro (dzisiaj odebralem paczke) wyslac zwrot.

http://dreamz.vision - z tego linka powinno bez problemu działać, ale nie przypominam sobie by był tam adres. Pisz do helpdesku.

Powiem wam ze kilka razy sprawdzalem czy np ja czegos nie robie zle. Albo czy moze telefon mi sie zepsul. Nie moge uwierzyc ze obraz jest tak kiepski. Obraz jest niemal identyczny jak w davinci. Sprawdzalem filmiki z youtube, popularne apki, filmy dla doroslych, filmy reklamowe od LG (super extra hiper 2K), gry. To moja ocena. Moze ktos inny bedzie zachwycony. Ciesze sie tylko ze moge odzyskac pieniadze…



[size=85][color=green]Dodano po 8 minutach 26 sekundach:[/size]

Gdyby ktos potrzebowal informacji o zwrocie, to wszystko znalazlem w regulaminie na stronie dreamza. Powodzenia

Bierz standardy. Serio. Wystarczy na pierwszy raz, a większa szansa że bez problemu wszystko będziesz widział, bo do fresneli potrzeba większego telefonu.



[size=85][color=green]Dodano po 1 minucie 57 sekundach:[/size]

Możliwe, że ta recenzja Ci pomoże :wink: http://www.vrhunters.pl/dreamzvr-2-0-recenzja/

Masz fresnele?



Ja dalej czekam na wysyłkę. Miało być u mnie w tym tygodniu… Od 6 grudnia status paczki inpost “przygotowana do nadania”.



Paczki z Chin są szybciej wysyłane i pewnie czas oczekiwania będzie też zbliżony do chińskich paczek…

Szkoda dopłacać jesli nie masz pojęcia czego sie spodziewać.

A pisałeś do nich?

Ja jestem w stałym kontakcie od jakiegoś czasu i fakt że wysyłka się wydłuża ale juz jutro ma paczka byc u mnie [emoji4]



Nie moge sie doczekać tej pixelozy na sm note3[emoji28]



Jutro robie nocke z vr[emoji38]



Długo czeka sie na kod do trinusa?

I czy muszę robić rota?

Root nie jest wymagany, chodź zależy co chcesz robić. Do Trinusa nie potrzebny.

O kod możesz pisać już na helpdesk, chyba nie będzie problemu skoro już idą :wink:

O to jest myśl, jeszcze dzis napisze dzięki [emoji5]



Remlas Ty wszystko wiesz po co ten rot bo cos czytałem ale juz nie pamietam gdzie to znaleźć.

Moze pamietasz gdzie tego tutaj szukać?

Główne to gry i filmy.

Mistrzu, sporo zależy od telefonu. Poza tym, technologia (nawet ta aktualnie najlepsza) jest jeszcze za słaba by efekt był jak żyleta. Ktoś już to kiedyś pisał, że takie prawdziwe, z efektem WOW vr to dopiero będzie można liczyć przy 4K na oko. Na razie kompy ledwo ciągną jedno 4K w granicach 30-60fps a co dopiero dwa takie ekrany. Wróć za 2-3 lata, zakupisz dreamz 8.0 i powinno być lepiej :slight_smile:.



[color=green]//polać mu! :smiley:

//Remlas


Pisałem, jestem też w “stalym kontakcie”, na zasadzie że jak ja im napiszę to odpisują albo nie odpisują. Dwa tygodnie i dostalem tylko nr trackingowy z którego wynika że wysyłka może być jutro albo za miesiąc.

No w sumie też takie info otrzymałem[emoji16]

Choć dziś meilem dostałem informacji ze moge sue jutro spodziewać paczki.


Ja swoje odsylalem na:

Sławomir Derkowski

Grunwaldzka 21

87-100 Toruń

A masz nr trackingowy na którym widać że zostało wysłane, albo chociaż przyjęte w oddziale?

Tak mam. Dostałem meila z epaka.pl a status to “oczekuje na wysłanie” [emoji53]

No to daj spokoj, jakim cudem to jutro ma.dojsc jak tylko klikneli na stronie i wygenerowali nr paczki :smiley:

FASTT jestem pewien, że Twoja paczka dziś wyszła, choć faktycznie widzę, że status niezmieniony. Ostatnio tak z inpostem bywa. Sprawdzę jutro.



W związku z okresem światecznym i moim skręceniem kostki czas na odpowiedz wydłużyliśmy do 48h. Taka informacja znajduje sie podczas utworzenia zgloszenia.



Co do problemów z Fresnelami przeklejam swój przeredagowany komentarz z fejsa:

“A ja myślę że te gogle po prostu Ci nie pasują. Z vr jest jak z ciuchami. Zobaczcie ile negatywów jest na samsunga, flary w htc itd. A jednak wielu ludzi ich używa. Ponadto kwestia podstawowa jakie telefony były testowane, czy QR był skanowany lub generowany od nowa wg. instrukcji. Może rzeczywiście standard byłby dla Ciebie lepszy, możemy bezpłatnie wymienić na próbę. W vr po prostu nie istnieje rozwiązanie uniwersalne.”



Jak pamiętam Twoja wersja była pod okulary, i może tutaj tkwi Twój indywidualny problem.



Z jednej strony dostajemy feedback, że to najlepsza optyka na rynku, z drugiej dostajemy informacje, że jest nieostro :slight_smile: jedynym wytłumaczeniem tego zjawiska jest indywidualne postrzeganie VR, różny poziom doświadczenia, różne oczekiwania, różne telefony… czyli całkiem sporo czynników.



W takich sytuacjach proponujemy wymianę na wersję standard, choć tutaj pozbędziemy się kompatybilności z okularami korekcyjnymi.



P.S. fresnele lekko rozmywają obraz, natomiast jest to bardzo delikatny efekt., który ja osobiście odbieram korzystnie. To jest cecha tej optyki. Dzięki temu nie masz siatki pixeli, jednak ktoś to może odebrać jako brak ostrości. Ot VR.

Spoko. Jak pisal kolega wyzej, ja wroce jak beda dreamzy 8.0. Na razie calkowiscie odpuszczam temat. Wysylam dreamzy na zwrot. Nie chce wymieniac na standardy. Wysylam na torun, na ul woj.polskiego. Pozdrawiam.

Do vr mam sony xperia t3 ma 5.3 Cala to nie wystarczy?