Profile użytkowników VR w salonie

Wolność słowa (z zachowaniem odpowiednich norm).
Awatar użytkownika
Dynman
Użytkownik
1
Punkty: Locked
Gogle VR: Htc vive
    Linux Chrome
Vive Profile użytkowników VR w salonie

Post autor: Dynman » pt 12 sty 2018, 22:52

Witam. Planuję otworzyć salon VR, większa jego część stanowilaby cześć z grami, ale jedna rzecz mnie zastanawia. Czy jest obecnie jakieś rozwiązanie pozwalające każdemu z moich potencjalnych klientów jakoś sensownie zapisywać swoje postępy w grach? Chciałbym tworzyć jakies profile w stylu jak na konsoli PlayStation. Jednakże ps vr raczej nie jest przeznaczone do biznesu i poza tym ciężko byłoby to w ten sposób zastosować żebym sam musiał kontrolować każdego gracza. Czy valve coś takiego przewidziało? Niestety nie posiadam żadnego zestawu vr a moje plany są dosyć odległe, stąd moje pytanie. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Remlas
Administrator
25
Punkty: Locked
Gogle VR: PiMAX 4k
Gogle Mobile VR: Dreamz 3.0, Gear VR3, itd...
Telefon do VR: Samsung Galaxy S8
    Linux Chrome
Re: Profile użytkowników VR w salonie

Post autor: Remlas » sob 13 sty 2018, 09:22

Nie spotkałam się z niczym takim, aby mocno rozdzielało zapisy jednego użytkownika od drugiego. Chyba obecnie nie ma na to lepszego rozwiązania. Z drugiej zaś strony wydaje mi się, że ludzi kiedy przychodzą do salonów vr to grają raczej w gry ala arcade, niż w fabularne z postępem jak Skyrim ;)
@ qba1500 jak to u Was wygląda w InGame?
Szanuj Admina swego, bo możesz mieć gorszego...

ODPOWIEDZ