DreamzVR 2.0

Dyskusja na temat wszystkich Gogli VR opartych o Google Cardboard.
(Google Cardboard, DreamzVR, Weebo 3D, DaVinci VR, VR Box, Shinecon itd.)
Awatar użytkownika
Remlas
Administrator
25
Gogle VR: Dreamz 1.0, Weebo, itd...
Telefon: Neo V / S4
    Windows 10 Firefox
DreamzVR 2.0

Post autor: Remlas » czw 20 paź 2016, 10:59

Opinie, oceny, recenzja, informacje związane z Dreamz 2.0
Zapraszam do dyskusji i wyrażania swojego zdania :)

Jak już wiemy, premiera w najbliższy piątek. Jak myślicie, co będzie najmocniejszym punktem tych gogli?
Szanuj Admina swego, bo możesz mieć gorszego...

Awatar użytkownika
FASTT
Użytkownik
9
    Windows XP Chrome

Re: Dreamz 2.0 - Opinie, Oceny, Dyskusje, Informacje - temat ogólny

Post autor: FASTT » sob 22 paź 2016, 08:31

Do jutra jest zniżka 20%. Co myslicie o wersji 2.0? Warto w tej cenie?

Jest cos lepszego na rynku w tej cenie? W sumie wstrzymałem sie z zakupem do ich premiery wiec co myślicie?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
magus
Użytkownik
11
Gogle VR: Da Vinci VR
Telefon: HTC One M7
    Windows 10 Chrome

Post autor: magus » sob 22 paź 2016, 08:58

Tez sie wstrzymalem do premiery i wlasnie wczoraj zamowilem. Tylko nie wiedzialem, ze wyjdzie z tego taki cyrk: http://dreamzvr.com/faq/
Czekam, az odpisza mi na maila w tej sprawie, bo zalezalo mi na Fresnelach i miejscu na okulary... :cry:
Btw, moim znaniem powinni do konca tego weekandu razem z ta znizka, albo nawet bez sprzedawac takie gogle o ktorych byla mowa od samego poczatku, czyli z fresnelami i miejscem na okulary itp...
Najgorsze jest to, ze kontakt z nimi jest fatalny. Nie odpisuja mi na maila z zapytaniem czy moj htc one m7 jakos sie nada do tych gogli juz prawie miesiac czasu... niepowazne :(

Awatar użytkownika
Remlas
Administrator
25
    Linux Chrome

Post autor: Remlas » sob 22 paź 2016, 09:05

Do jutra jest zniżka -50zł od ceny bazowej tzn:
DreamZ 2.0 za 200
DreamZ 2.0 z fresnelami za 250

Myśleć można wiele, to co już wiemy czy pilocik i trinus w zestawie to fajne dodatki dla początkującego. Regulowany rozstaw soczewek poprawki komfort dla wielu użytkowników. Ponoć między Fresnellami a standardowym układem optycznym nie ma przepaści, ale to pokażą dopiero bezpośrednie testy. Jest też większa wersja dla osób noszące okulary.

Ciągle ciężko powiedzieć, czy będzie dużo lepiej niż w np. Bobo czy wersji 1.0

Dodano po 42 sekundach:
Magus - jeśli zapłaciłes 250 to możesz napisać, że chcesz wersję z fresnelami ;)

Awatar użytkownika
magus
Użytkownik
11
    Windows 10 Chrome

Post autor: magus » sob 22 paź 2016, 09:10

Ok, to juz jakies info... Co to znaczy, ze te z opcja na okulary sa wieksze? Czy w przypadku mojego htc m7 nie pogorszy jeszcze bardziej sprawy jesli chodzi o wielkosc. Czy nie okaze sie np, ze zamawiajac te wieksze pogrzebie szanse na wlozenie tam tego htc?

Awatar użytkownika
Remlas
Administrator
25
    Windows 10 Spartan

Post autor: Remlas » sob 22 paź 2016, 09:53

Większe są, dlatego, bo mają trochę szerszą konstrukcję, aby zmieścić okulary. Soczewki są też minimalnie dalej. Ale by otrzymać takie gogle trzeba ich poinformować mailowo ;) (cena nie zmienia się)

Awatar użytkownika
magus
Użytkownik
11
    Windows 10 Chrome

Post autor: magus » sob 22 paź 2016, 10:00

w ogole przez to ze nie mialem wczesniej do czynienia z goglami VR nie wiem czy okulary w ogole beda mi potrzebne. Mam minusy wiec z bliska widze dobrze, a przeciez ekran telefonu jest calkiem blisko oczu... Nie mozna zatem wykluczyc sytuacji, ze z okularami bede gorzej widzial obraz niz bez. :( Sam nie wiem co mam teraz zrobic...

Awatar użytkownika
Remlas
Administrator
25
    Linux Chrome

Post autor: Remlas » sob 22 paź 2016, 10:07

Ja mam -0,5 i -0,75 i mam minimalnie nieostry obraz przy DreamZ 1.0. Nie mam niestety okularów (bo na codzień jescze nie potrzebuję) więc nie mogę dać porównania.
Pozostaje Ci czekać (tak wiem, znowu :P ) ale dziś wszystko powinno się rozjaśnić

Awatar użytkownika
Pawelek
Użytkownik
10
Gogle VR: Dreamz 2.0
Telefon: Note 4
    Windows 10 Chrome

Post autor: Pawelek » sob 22 paź 2016, 11:48

Ja Panowie kupiłem na początku za 200 z tym rabatem. Potem napisałem że chce dopłacić. Dzisiaj mam otrzymać numer konta i wyślę 50 zł. Biore wersje dla okularników. Pan z którym pisałem namawiał mnie na wersje bez fresneli. Nie wiadomo co robić. Dlaczego namawiał na wersje bez fresneli? Albo to faktycznie żadna różnica albo...fresnele im się kończą. Albo... nie ma ich już... Czy myślicie że ja szarak w temacie fresneli zauważę czy dostałem faktycznie fresnele?

Awatar użytkownika
marttiniix
Użytkownik
5
Telefon: Xperia Z / LG K10 2017
    Windows 10 Chrome

Post autor: marttiniix » sob 22 paź 2016, 11:58

Pawelek pisze:Ja Panowie kupiłem na początku za 200 z tym rabatem. Potem napisałem że chce dopłacić. Dzisiaj mam otrzymać numer konta i wyślę 50 zł. Biore wersje dla okularników. Pan z którym pisałem namawiał mnie na wersje bez fresneli. Nie wiadomo co robić. Dlaczego namawiał na wersje bez fresneli? Albo to faktycznie żadna różnica albo...fresnele im się kończą. Albo... nie ma ich już... Czy myślicie że ja szarak w temacie fresneli zauważę czy dostałem faktycznie fresnele?
Może naprawdę nie ma dużej różnicy jakości pomiędzy soczewkami a kilka dych w tą czy w tą to zawsze coś :))
-------------------
Ogólnie jakbym miał telefon z normalnym wyświetlaczem to bym nie czekał tylko zamawiał... no ale pęknięty ekran mnie ogranicza. Jeszcze troszkę trzeba niestety poczekać.
Obrazek

ODPOWIEDZ