Samsung Galaxy S4

Tylko wez pod uwage że G3 ma ekran RGB a S4 Amoled PenTile i do filmów ten 2 to kiepski wybór

Ale G3 się przegrzewa… I czemu G2 to zły wybór? 5,2" FullHD w stosunku do 5" FullHD(Mi4c). Dużej różnicy nie ma.

w tej cenie każdy będzie się bardzo nagrzewał, moja S5 też po dłuższym czasie jest bardzo nagrzana i trzeba zrobić przerwe.

Lg G2 jest ok na pewno lepszy od S4 z uwagi na ekran RGB

Myślałem, że jak mówisz " do filmów ten 2 to kiepski wybór" to chodzi Ci o to, że do G2 masz jakieś konkretne zastrzeżenia :wink: ostatni odnośnik do G3, gdy ona się nagrzewa wydajność strasznie spada i jest niemożliwe dalsze funkcjonowanie, w przeciwieństwie do innych smartfonów.

to prawda tu jest coś za coś w G3 masz najlepszą jakość obrazu kosztem czasu działania na VR. Jeśli duży SDE Ci nie przeszkadza to bierz G2

To będzie moja pierwsza styczność z VR dlatego chcę w miarę dobrze zacząć. Swoją drogą SDE w G2 będzie prawie takie jak w polecanym Mi4c.

będzie minimalnie większe ale za to lepszy FOV

To jednak się zdecyduje na tego G2, chyba, że ten nieszczęsny G3 będzie w jakiejś promocji :stuck_out_tongue: ale żeby nie robić OFFTOPU, Galaxy S4 nadaje się do VR jak komuś nie przeszkadzają przerwy między pikselami :slight_smile:

[fade]dokładnie tak[/fade]

Zapomniałem, że LG G2(D802) nie ma wejścia na kartę pamięci a na Koreańską wersję trzeba czekać z miesiąc… Chyba czas zacząć się przyzwyczajać do PenTile :smiley: chyba, że ktoś ma lepsze typy używanych telefonów do 500zł.

Mi pomogło to rozwiązanie

https://www.youtube.com/watch?v=_imVEETkWpc



Nie wiem czy działa tylko na samsungach, ale polecam.

Jest jeszcze takie - > ustawienia -> informacje o telefonie - klikamy kilka razy na “wersja jądra”, i dalej czujnik ruchu czy żyroskop i tam kalibracja. To chyba to samo co na samsungach tylko, że się inaczej wchodzi w innych tel.