Weebo 3D 3.0

Mamy początek lutego i dalej ani widu ani słychu wersji 3.0. Nawet nie mamy informacji.

Jeśli ktoś się do czegoś dokopie do dajcie znać.

Ja ze swojej strony pisałem do Weebo i niestety nie dostałem odpowiedzi na żadne z pytań: kiedy nowe, kiedy info o 3.0, jak będzie z dostępnością 2.0.

Cytując JackQuack’a:

  1. “Weebo 3.0 będzie w połowie tego miesiąca najprawdopodobniej”
  2. “Optyka najprawdoopdobniej pozostanie bez zmian”

No to już wiemy wszystko, dla zainteresowanych filmik na kanale Jacka. :slight_smile:

a bo nie, newsy na fanpageu Weebo!

https://www.facebook.com/Weebo3D/posts/1019294894808807



weebo 2.0 ma wrócić niedługo na rynek, a wkrótce ma się pojawić wersja 3.0, ale wymaga ciągłych szlifów

To wygląda mega, ale nie wiadomo czy i kiedy takie powstaną. Inna sprawa, że ekran wydaje się dość daleko co może powodować zjawisko tunelu. A przynajmniej tak się wydaje patrząc na zdjęcia.

Możliwe że ten suwak w kształcie zaokręglonej litery L z poku urzadzenia pozwoli na regulację odległości telefonu od soczewek.

Oznaczałoby to że odległość telefonu od soczewek byłaby optymalna.

Pożyjemy zobaczymy, narazie czekam na DreamZy.

Przy okazji, obiło mi się o uszy, że wersja 2.0 wróciła do sprzedaży.

Wróciła i to ulepszona. Jest kilkaset egzemplarzy. Nie wiem czy ją kupić, czy czekać na 3.0…

Cóż, już prawie koniec marca a Weebo 3.0 nie widać…

A gdzie miejsce aby podłączyć słuchawki albo USB (np do trinusa) jak tel jest wsadzony w środek?

Weebo 2.0 To pierwsze cardboardy jakie testowałem i…niestety jestem mega rozczarowany. Zupełnie nie można w nich odlecieć w inną rzeczywistość, przez widzenie ramki obrazu…



Póki co testowałem VR jeszcze na Samsungu Gear VR i bez porównania. Szkoda 70zł na te cardboardy - tylko można się zniechęcić do zabawy w VR…

Póki coś nie wjedzie na poziom choćby Samsunga, to nie ma sensu imo

Prawilnie informuję, że można już zamawiać Weebo 3.0 na stronie www.weebo3d.pll :slight_smile:

A ja dodam jeszcze: htto://vrpolska.eu/vrpl/premiera-weebo-3d

To swietna wiadomosc, szczegolnie dla osob zawiedzionych i zniesmaczonych przed i po zakupie dreamz 2.0 :slight_smile:

Czy taka świetna to zweryfikuje rynek :smiley: Nie mam jeszcze dreamzow ani weebo 3.0, ale przytoczę suche fakty. Weebo miało być na początku tego roku, jest listopad i dostajemy najprawdopodobniej Weebo 2.0 z dodatkowym paskiem na głowę. Na wersje z regulowaną optyką przyjdzie nam jeszcze poczekać. Z chęcią poczytam recenzje tych nowych Weebo, bo sam producent poskąpił informacji, czego nowego się po nich spodziewać. Jesli wykonanie jest solidne (pamiętam czasy rozpadających się weebo) to będziemy mieć przyjemną alternatywę dla Dreamzów, tylko bez regulacji, więc też tańszą.

weebo3d 3.1, czyli z regulowanymi soczewkami mają się pojawić (info od producenta) jeszcze w tym roku.

Link do webo 3.0 w wiekszej rozdzielczosci: http://www.weebo3d.pl/uploads/images/weebo3,0.png

Prezentuje sie calkiem calkiem. Pytanie jaka bedzie jakosc wykonania.

Jak ruszy ver. 3.1 to bedzie to powazna konkurencja dla dreamz 2.0, patrzac chociazby na cene. Sa praktycznie o polowe tansze (odejmuje 40zl za trinusa w dreamz 2.0), a oferuja praktycznie to samo. Swiadomie nie licze kontrolera w dreamz 2.0, bo jak dla mnie jego zastosowanie jest smieszne, jego cena z reszta tez.

dreamz 2.0 posiada ponoć bardzo wysokiej jakości soczewki, stąd taka cena.

Nie wiem jakie weebo 3.0 ma soczewki w porownaniu do tych standardowych w dreamz 2.0. Pisze tylko jak jest na papierze, a na papierze maja np zblizony FOV. (na jednym z filmikow z YT Jacek Kułakowski mowil ze weebo 1.0 ma 100-110, a dreamz 2.0 ma 112 FOV)

zaczynając zabawę z VR… weebo3b 3.0 - dobry wybór?