DreamzVR 2.0

Dziękuję za odpowiedź. Może mnie uda się rozgryźć temat gdy zaopatrzę się w parę gogli. Jestem z Krakowa, zapraszam i pozdrawiam :slight_smile:

Heh to składa się wybornie, bo wkrótce uruchamiamy pierwszy punkt dystrybucji offline w Krakowie, w salonie Headtrip :slight_smile: Będzie tam możliwość przetestowania pełnego setupu DreamzVR 2.0 Fresnel + TrinusVR :slight_smile: dopinamy ostatnie szczegóły, także pewnie za około tydzień ruszamy.

Super! Rozumiem w salonie w Galerii Kazimierz? Chłopaki maja tam świetny salon gier z HTC Vive. Pierwszą przygodę z VR zacząłem właśnie w tym miejscu. Mały majątek tam zostawiłem ale było warto :slight_smile: Czekam z niecierpliwością, chętnie na żywo przetestuję zestaw.

Witam serdecznie,

Wersji standardowej dreamzVR nie da się używać z okularami korekcyjnymi? Używałem ostatnio Samsung Gear VR i tam nie miałem z tym problemów. Wszystko pasowało idealnie. Jednak strach kupować coś co może nie pasować. W tym miejscu wziąłbym po prostu wersję “dla okularników” jednak z racji zastosowania innych soczewek i przestrogach, że dla początkujących lepsza jest wersja klasyczna wolałbym właśnie ją.



Pozdrawiam

Ja mial m fresnele wersja zwykła, i moje okulary się mieściły na styk. Generalnie używam soczewek kontaktowych, dlatego okulary przetestowałem tylko z ciekawosci

Moje oprawki maja 13 cm szerokosci i miescily sie bez problemu do dreamz 2.0 standard.

Hej

Jak w temacie , czy lepiej jest do LG G5 kupić wersję dreamz 2.0 z fresnelami czy jednak przy LG G5 lepiej wybrac standardową wersję. Gdzieś czytałem że wersja z fresnelami najlepiej działa z wyświetlaczami minimum 5,5 cala a G5 ma 5,3 stąd pytanie. Ponoć przy mniejszym ekranie i fresnelach widać bardziej krawędzie telefonu.



[color=green]

//Łącze temat, jest już bardzo podobny

//Remlas

Fresnele :slight_smile: poczujesz moc i srogie FOV :slight_smile: zerknij na recenzję: http://i.imgur.com/gKZmU0Q.png

"“Podsumowując — na dziś są to najlepsze, jakie widziałem, gogle typu Cardboard do dużych telefonów.” :slight_smile:

Chciałbym to tylko tutaj zostawić :slight_smile: Recenzja Tomasza Brodeckiego z Łodz360.



I mały cytat na początek:

“Podsumowując — na dziś są to najlepsze, jakie widziałem, gogle typu Cardboard do dużych telefonów.” :smiley:



Dokładnie, w Galerii Kazimierz :slight_smile: Gogle są już dostępne :slight_smile:

Witam,

Podepnę się z pytaniem. Czym i w jaki sposób czyścić soczewki frensel aby ich nie uszkodzić. Czy są to soczewki wykonane ze szkła i można używać np. benzyny ekstrakcyjnej czy trzeba być bardziej uważnym i producent poleca specjalne preparaty?

Soczewki są z tworzywa, możesz śmiało czyścić benzyną ekstrakcyjną. Używaj tylko wycieradła z jakimś niegubiącym się włosiem.

:smiley: będą dreamz 3.0?

Koledzy pomóżcie wybrać gogle vr:/

Zdecydowałem się kupić BOBO VR Z4, ale moze Dreamz vr 2.0 lepsze?

Ktoś coś podpowie? Mam telefon samsung galaxy s4, za 3 miesiące koniec abonamentu, ale nie wiem co tam będę miał dowyboru, tak więc muszę opierać się na galaxy s4.

To które gogle wybrać i dlaczego?

Przyznam że jak dla mnie wyglądowo BOBO wygrywa, Dreamz jakieś takie… czy w tym okienku napewno nie będzie prześwitów?

Witam, to samo pytanie.

Mój telefon to oppo Find 7

Ma on 5,5 cali i rozdzielczość 2k

Moje doświadczenie z vr to na witrynie sklepowej używając gogli modecom’a w aplikacji cardboard.

Kup fiit Vr 2N. Przy 5,5 calach i tak będzie widać ramkę telefonu więc nie ma sensu przepłacać.

Jadę właśnie testować dreamzy 2.0 na SGS7 i SGS4 i zobaczymy co tymi ramkami



[size=85][color=green]Dodano po 3 godzinach 27 minutach 33 sekundach:[/size]

Za krótko się bawiłem i nie zwróciłem uwagi

Witam. Ja mam taki problem. Wczoraj przyszły mi gogle DreamzVR w wersji standard. Wszystko spoko tylko ze jak włożyłem telefon do gogli to mam niewyraźny obraz, jakby ostrości nie było. Dodam że mam Xperie T3 i normalnie na telefonie jakość jest super. Wiecie jak tez problem naprawić? Czy to może jest wina telefonu? Dzięki za odpowiedź.

Człowieku, ty masz ekran HD w tej t3. Upewnij się, że patrzysz w środek soczewek i skonfigurowałeś kodem QR.


Mam ten sam problem, tyle że soczewki fresnela, w dodatku mam drugie gogle GoClever i dają one lepszą ostrość na kodzie QR dreamz’a, niż sam dreamz…

Walczę z konfiguracją, ale k1 i k2 nic nie dają, tylko zmiana odległości oczewek od telefonu jakby pomogło, ale bez szału.