Samsung Galaxy Note 3

Cześć i czołem :slight_smile:



Pytanie pozostaje takie, który z tych dwóch lepiej wziąć do Weebo3d?

Pomożecie?

Zdecydowanie Note 3, dlatego że jest dużo większe PPI, chyba 386PPI, co i tak jest małą wartością, w Mega 6.3 jest 233PPI.



PPI = Pixel per inch = pixele na cal - więcej=lepiej

233PPI na Weebo to tragiczny wynik więc śmiało mogę Ci napisać, że Mega 6.3 się nie nadaje, zaczekaj jeszcze z kupnem aż wyjdzie Weebo3D w wersji 3.0 żebyśmy znali nową specyfikację :slight_smile:

wyszło że ani ten ani ten :wink: padło jak narazie na s5tkę, a jak wejdzie note5 to będzie on :slight_smile:

Witam, planuje zakup gogli vr i w związku z tym mam pytanie, jakie gogle były by najlepsze że względu na dość spory ekran 5.7 cala?

Myślałem nad bobovr z4, dreamzy 2.0 albo fiit 2s.

Pozdrowiam

Mialem dreamz 2.0(fresnal) i idealnie sie sprawdziły.

O dzięki za info :wink: A jak z jakością? Nie było widać dużych pikseli i w miarę ładnie wyglądało na tych 386ppi?

mam takie pytanie czy jak uzyje sie funkci obslugi jedna reka w tym tel ktora zmniejszy ekran to czy zwiekszy sie wtedy ppi ?

Nie, nie zwiększy się. W trybie jednej ręki tylko ekran staje się mniejszy i tyle ;/

Jutro może uda się kupić jakieś gogle to zobaczymy jak się spisują z Note 3

przy 386 ppi i to jeszcze Amoled obraz nie będzie zbyt dobry ;/

Jutro chwila prawdy zobaczymy :stuck_out_tongue: Tak czy siak bede zmienial niedugo telefon :smiley: Po tym nie spodziewam sie cudow ale miejmy nadzieje ze bedzie nawet ladnie :slight_smile:

Ja byłem Bardzo zawiedziony. Jak dla mnie pixeloza straszna…

Note3 sie nie nadaje.

ja mysle nad zakupem Note 4 ma wieksza rozdzielczość i taka sama przekątną jak note 3

Ja polecam lg g5 co prawda ciut droższy ale ma 554ppi qhd :slight_smile:



Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

no tak lg g5 ma większe ppi ale jego przekątna nie zasłoni całego pola widzenia dreamz 2.0 fresnal

a 5,7 prędzej

Pobawiłem się trochę BOBOVR Z4 ale szału nie ma, przydałoby sie wiecej dpi na telefonie. Ogolnie rzecz biorąc nie bylo jakos mega super ale poczciwe 5/10 xd