Bobo VR Z4

Wiadomo jaką ogniskową mają te soczewki 42 mm?

35mm

Cześć. Dotarły może do kogoś z Was te gogle?

Jak wrażenia?

Do tej pory testowałem tylko SHINECON, i wrażenia średnie, a te gogle wydają się mieś świetne parametry, na papierze :slight_smile:

Pozdro!

Dołącz na grupkę, niedawno ktoś tam zamieścił recenzje

W sobotę na kanale YT Quacka recka Z4 :slight_smile:

Co sądzicie o tych goglach po recenzji ?



https://youtu.be/dqWMW3A4MNY

Jak by je łyknąć z ali i poprawić te gąbki to czemu nie? Jeżeli Jacek twierdzi że ostrość obrazu jest ok na całej powierzchni,to jest to materiał na ewentualne poprawki pod siebie.

Czyli jednak nie aż takie idealne, szkoda, liczyłem że nie będzie efektu tunelu

Jeśli tylko gąbki to powinno być git, szkoda że Jacek nie doscisnął łba do samych soczewek by określić FOV

bobovr z4 sprzedawane na happyvr to 1 wersja tych gogli.



Dotarły do mnie nowe bobovr z4 które mają całkiem inną gąbkę dużo cieńszą skóropodobną z dziurkami i kabelek rozciągany od słuchawek.



Ale mimo to tel 5,2" a ramkę widzę… A gumka jest teraz na tyle płaska że gdy przybliżę na maksa to żona haczy rzęsami o soczewki.

Ja tam chyba wolę widzieć ramkę niż mieć ucięty obraz.

“ucięcie” obrazu usuwa się przez ustawienie profilu w aplikacji Cardboard, który “wyłącza” nie używany obszar ekranu

Tzn jak ? Zeskanowalem qr Ale nadal dół wchodzi poza pole widzenia… A boki widzę ramki…

Tak, ale w trinusie mi ucinało, nie wiem, może coś źle miałem ustawione.

Mam te Bobo Z4 i ogolnie sa faktycznie dosc dobre. Jak dla mnie bez sensu sa sluchawki bo nie sa wystarczajaco docisniete do uszu i dzwiek jest przez to plaski bez basow. No i nie rozumiem kompletnie, dlaczego klapka, trzymajaca telefon, jest przezroczysta. Przy mniejszym telefonie, gora wpada swiatlo. Musialem okleic ja nieprzezroczysta tasma klejaca. Zamiast robic ja przezroczysta, to mogli zrobic jakies otwory po srodku, ktore by odprowadzaly troche ciepla z telefonu. Optyka jest ok.

@synthman jak ci słuchawki przeszkadzały to mogłeś kupić wersję mini która ich nie ma

Fuilares, no to zes mnie oswiecil bo nie wiedzialem ,ze jest wersja bez sluchawek. No ale mniejsza z tym, zawsze mozna je zdemontowac. Ogolnie za ta kase, jest ok.

Chciałbym zapytać, czy ktoś dobrze zna różnice między tymi kontrolerami które są w tej ofercie:

<LINK_TEXT text=“https://pl.aliexpress.com/store/product … 0.0.VGcEuO”>https://pl.aliexpress.com/store/product/Immersive-3D-Glasses-BOBOVR-Z4-Virtual-Reality-Goggle-Game-Private-Cinema-100-Original-BOBOVR-z3-Upgraded/2138135_32650512500.html?detailNewVersion=&categoryId=100007864&spm=2114.12010608.0.0.VGcEuO</LINK_TEXT>



czy ktoś testował ten pistolecik za 74euro?

Albo ten pierwszy za 35 euro, w sumie i tak taniej wychodzi niż w Polsce za same Z4.

Witam, wczoraj dostałem gogle bobovr z4 w poprawionej wersji i przeżyłem szok, otóż widać strasznie siatkę od piksli i to na dwóch telefonach iphon6 i 5’5 calowym 6+ również. Zdziwiłem się ponieważ czytałem sporo recenzji tych goli i podobno miały być w miarę ok a jest straszna lipa. Dodam tylko ,że wcześniej testowałem vr na goglach Matrix Media-Tech i ta niby badziewne gogle biją tą z4 na głowę.

Chyba, że da się jakoś usunąć tą siatkę na ekranie dzielącą piksle na wyświetlaczu?

326 oraz 401 ppi to nie jest wiele, nie spodziewaj się szału przy tak małym zagęszczeniu pikseli. Im większe soczewki z lepszym fov to tym bardziej ten efekt będzie widoczny

Jakie gogle byś mi raził do tych moich telefonów? mogę mieć mniejsze fov byle by nie było tej siatki i ostry obraz. Chodzi mi o gogle głównie do oglądania filmów i filmików z internetu