Jaki całkowity koszt zakupu WMR z Amazon? I czy się opłaca?

Znalazłem taką ofertę na Amazonie https://www.amazon.com/Lenovo-Explorer-Wireless-Controllers-G0A20002WW/product-reviews/B0764GKZ15/ref=cm_cr_arp_d_paging_btm_2?ie=UTF8&reviewerType=all_reviews&pageNumber=2 Z racji tego że nigdy nie robiłem przez tą strone zakupów, to nie wiem jak to wygląda w praktyce. Jest doliczane cło? I ile się płaci za wysyłkę? Bo z tego co widzę jest za free :slight_smile:

Nie wiem czy to forum tak skostniało, czy rzeczywiście nikt nie miał styczności z Amazonem ( w co raczej wątpię ). W każdym razie zaryzykowałem i zamówiłem te gogle https://www.amazon.com/Lenovo-Explorer-Wireless-Controllers-G0A20002WW/dp/B0764GKZ15/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8 I chyba polubimy się z Amazonem bardziej :slight_smile: Paczka doszła w 3 dni, zamówiłem w niedzielę, a w środę kurier DHL o 13 dostarczył towar, nie oczekiwałem tak szybkiej przesyłki. Najlepsze jest to że były dwie opcje wysyłki standard shipping i expres i ten drugi był taniej :slight_smile: Cenowo wyliczyłem że wyjdzie 930, a okazało się że łączny koszt to 1050zł co jest rewelacyjną ceną wzgledem choćby Allegro gdzie stoją po 1500 ( no ale Janusze muszą zarobić ). Cło i inne bajery już są doliczone jak się kupuje. Co do paczki to dobrze zapakowana, gogle sprawne i japa się cieszy. Może komuś ten tekst pomoże i zachęci do zakupów na tym zagranicznym portalu.

Planuje kupic z amazona i sam jestem ciekawy jak clem i vatem w pl. Doszly jakies niespodziewane koszta ?? Cena startowa +wysylka i czy bylo cos jeszcze? W ogole jak wrazenia z wmr tego sprzetu daj znaka☺

Amazon od razu podlicza wszystko. Ale chyba wyszlo z 40zl drozej niz sobie obliczyłem. Mi wyszlo za całość niecały tysiąc złotych, a paczka szybciej była niż z Allegro :slight_smile: U nas chodzą po 1300-2000, nie wiem skąd Janusze takie ceny biorą :slight_smile: Ogólnie fajne gogle, mam tylko porównanie do psvr, bo Oculusa i HTC nie miałem na głowie. Lepsza jakość obrazu, lepsze kontrolery, wygodniejsze niż sprzęt sony. Niby mówią że kontrolery się gubią itd., ale gram w Beat Saber i wszystko śmiga elegancko. Ja nie żałuję zakupu.