iphone 6s + garett v4

hej mam pytanie, mianowicie chodzi mi oto że zakupiłem sobie dzisiaj gogle vr marki garett v4 z pilotem lecz pilot nie ma przełącznika android/ios, dobra myslę że dało by sie bez niego obejść ponieważ przecież gogle mają wbudowany przycisk ok( wydaje mi się że jest to przycisk do start/ itp.itd) ale o co mi dokładnie chodzi, kolega zakupił sobie okulary marki samsung do samsunga s8 i gdy zagrałem w grę dziedziny horror to była jakaś masakra, ciary na rękach i cały wystraszony, efekty super, odrazu się napaliłem ale ja mam iphone 6s i zakupiłem własnie te garett`y, mówię im droższe tym napewno lepsze, wchodze do cardboarda bo wszyscy piszą ze on daje efekty lepsze 360 czy coś tam, dokładnie nawet nie wiem o co w tym chodzi. Kod przeskanowałem z instrukcji w której dostałem razem z okularkami, zesparowało mi to jako okulary marki bobo nie wiem dlaczego ale uznałem ze okej ważne ze działa, lecz jednak nie do konca… czy jest kurde jakaś mozliwość zainstalowania telefonu do gogli żeby miał gry, filmy te zwykłe jak i 18+ :smiley: przystosowane do ekranu, bo ekran jest malutki, widzę przycisk home w googlach, wydaje mi się że to tak nie powinno być, sprzedawcy w sklepie w którym kupiłem nie wiedzą jak sie tego używa ( czyt. Media Expert -,- ) jesli jest jakaś opcja proszę o szybką odpowiedź, bo mam zamiar jutro jechać je zwrócić … czy jest sens kupywania jakiś okularów do iphone 6s żeby była jakość jak w samsungach w okularach samsung gear czy jakoś tak, proszę o pooomocc. z Góry dziękuje !

Iphone 6s nie nadaje się do VR bo ma za mały ekran i za małą rozdzielczość. Same gogle są niezłe ale ip6 nie ma startu do S8 jeśli chodzi o VR