[SPRZEDAM] Galaxy S5 LDU

Zakończone i nieaktualne oferty.
Awatar użytkownika
MoWerr
Użytkownik
Użytkownik
13
Gogle Mobile VR: Vrizzmo Volt
Telefon do VR: Xiaomi RedMi Note 2
[SPRZEDAM] Galaxy S5 LDU

Nieprzeczytany post autor: MoWerr » śr 08 cze 2016, 20:13

Mam do sprzedania samsunga galaxy s5 w wersji live demo unit (nie można z niego dzwonić). Telefon ma wgrany customowy rom, aby pozbyć się przeszkadzajek związanych z "wystawowym" romem. Jak to z customami bywa, system czasami potrafi się wysypać (np. podczas uruchamiania theteringu po usb 3.0).

Mój sposób na podłączenie pod thetering:
1. Wyłączyć telefon
2. Wyjąć i włożyć baterię
3. Uruchomić telefon
4. Włączyć thetering

Wtedy zawsze działa. Czemu przy drugim odpaleniu theteringu się blokuje - nie mam pojęcia.
Telefon ma sprawne gniazdo USB 3.0, a na aparacie ma jeszcze folię ochronną (chociaż za jej autentyczność nie mogę ręczyć - w końcu był na wystawie).

Co do przepaleń - na dole ekranu widać lekkie przebarwienia na białym tle, jednak są one na tyle małe, że nie przeszkadzają w rozgrywce vr (grałem w superhota gdzie roi się od białego koloru i nie dostrzegłem problemów).

Czemu sprzedaję?
Nie mam czasu na zabawę mobile vr. Zanim ustawię wszystko łącznie z wiimotami to schodzi tyle czasu, że zazwyczaj odechciewa mi się grać w ogóle xd

Cena: 300zł + przesyłka

Preferowana przesyłka: paczkomat albo odbiór własny we Wrocławiu ;]

Awatar użytkownika
Remlas
Administrator
Administrator
30
Gogle Mobile VR: Dreamz 3.0, Gear VR3, itd...
Telefon do VR: Samsung Galaxy S8
Re: [Sprzedam] Galaxy S5 LDU

Nieprzeczytany post autor: Remlas » ndz 23 kwie 2017, 12:54

Proszę o informację, czy oferta jest aktualna. W przypadku braku odpowiedzi zamykam i przenoszę temat do archiwum w ciągu 7 dni.
Szanuj Admina swego, bo możesz mieć gorszego...

Przeniesiono z Kupno / Sprzedaż / Zamiana do Archiwum dnia śr 17 maja 2017, 22:21 przez Remlas

Zablokowany