Moto X Style

AAAron, widzę, że masz moto X style. Wybaczcie za offtop ale dość mocno interesuje mnie ten telefon więc byłbym wdzięczny jakbyś napisał o nim parę słów :wink:



[color=green]

//lepiej było założyć nowy temat i poprosić o odpowiedź w nim

//wydzielam do osobnego wątku

//Remlas

Procesor Snapdragon 6 rdzeni gdzie przy Vridge jest to switna opcja bo wspiera dodatkowo snapdragony, 3 GB ramu, ekran 5,7" QHD i 515 ppi tez jest ekstra i do vr raczej jeden z lepszych telefonow wszystko plynnie dziala elegancko ze tak powiem :smiley: Ciezko mi cos napisac duzo juz tutaj napisalem wczensiej odnosnie tego jakie sa moje wrazenia z VR a wiec za pomoca tego telefonu :wink:



[color=green]

//jak wyżej

//Remlas

Dzięki wielkie, nie byłem pewien czy telefon sprawdzi się w VR ale mnie przekonałeś :smiley:



PS: Jeszcze raz sorki za offtop. I jeśli dobrze widzę to temat jest w dziale gogle VR :wink:

No troche poplynelismy z tematem :slight_smile:

no tak bywa, jak admin robi porządek na mrozie :stuck_out_tongue:

moja wina, ale przynajmniej wszyscy mają z tej sytuacji naukę na przyszłość :stuck_out_tongue:

No i chwala tobie bo wiekszosc adminow jest nadgorliwa. Nie doczytaja do konca i odrazu zamykaja albo przerzucaja watek.

Nie zamykaj, jakby co. W weekend opisze moje wrazenia z Bobovr.



Pozdrawiam



[color=green]//Nie zamykam, bo nie chce mi się potem otwierać, jak ktoś będzie chciał zapytać, czy na telefonie symulator toalety działa :stuck_out_tongue: . Po co się później denerwować i dawać argumenty, że “temat był zamknięty” ? :slight_smile:

//Remlas

Wlasnie jestem ciekaw jak tam twoje wrazenia z Bobo VR mam nadzieje ze sie nie zawiedziesz :wink: ale ty miales stycznosc juz z psvr wiec na pewno inne odczucia bedziesz mial niz ja :slight_smile:



I chwala adminom ze sa jacys normalni jeszcze na tym swiecie bez problemu przeniosa czesc tematu jako nowy temat i nie robia zadymy ale nauczka na przyszlosc taka by zakladac nowe tematy zamiast robic burdel :wink:



[color=green]//Wszyscy jesteśmy ludźmi, ale miejcie się zawsze na baczności :wink: :smiley:

//Remlas

No dokładnie, cieszy mnie to, że admin się pomylił ale wystarczyło zwrócenie uwagi i nikt nie robi problemów :wink: czekam na rozwój tematu :wink:



[color=green]

//Ale ten post to już można uznać za ciut zbędny :stuck_out_tongue:

//Remlas

Czy telefon Motorola Moto X Style jest dobry do vr Mi sie wydaje dobry

1440 x 2560 px 515ppi

3gb ram

5,7 cala

Żyroskop jest



Qualcomm Snapdragon 808 8992

i do tego jest znizka i w rtv euro agd kosztuje tylko 1000zł czy to nie zarąbista okazja ?



[color=green]

//poprawiam nazwę tematu

//I NIE KRZYCZ, doskonale Cię słychać

//Remlas





//Jest już temat dotyczący tego telefonu, na przyszłość użyj funkcji szukaj lub przejrzyj forum przed założeniem nowego wątku lub pisania na priv

//Remlas