Problem z aplikacją Cardboard na telefonie

Witam

Nie wiem jak ustawić telefon pod Cardboard tak aby ogłądać filmy na youtube, problem jest taki, że obraz jest przesunięty na każde oko i całokształt wygląda to jako “zez”. Przy podłączeniu komórki do komputera i konfikuracji z Trinus VR działa tylko, że z gorszą jakością i przez kabel USB, a mi chodzi bezpośrednio odtwarzać filmy z mojej komórki, jak sprawić aby to zadziałało z aplikacją CardBoard?

Chcesz oglądać filmy YouTube czy mp4 z pamięci?

Skonfigurowałeś gogle qr codem?

Chcę odpalić film na youtube z opcją cardboard(youtube dzieli ekran na dwie połówki i właśnie są one jakby przestawione względem siebie tak, że lewe oko widzi co innego niż prawe) i tak mam skonfigurowane pod Dreamz kodem.



[size=85][color=green]Dodano po 4 minutach 55 sekundach:[/size]

W programie TrinusVR opcją IPD można było sobie skalibrować, być może jest to powodem tego, że mój telefon ma 5,5cali. W aplikacji CardBoard nie widzę takich opcji jest tylko konfig qr kodem

Wiem na pewno, że problem leży po stronie aplikacji Cardboard, ponieważ filmy bezpośrednio przetworzone na dwa oddzielne obrazy działają(zlewają się idealnie) i niektóre aplikacje też pokazują dobrze obraz.