Windows Mixed Reality

Cześć! Szukam jakiegoś w miarę przystępnego VR setu w cenie właśnie 1000-1500 zł. Myślę na coś z Windows Mixed Reality. Jakie dokładnie google z tej serii polecacie? HP? Lenovo? Dell? A może to nie ma znaczenia? Dodam, że głównie chciałbym grać w Beat Saber i inne gry z Steam VR :slight_smile:



Czy te okulary VR na początek wystarczą? Nie chcę płacić wielkich pieniędzy na start, bo nie wiem czy wciągne się na maksa. Chodzi mi o coś naprawdę budżetowego na początek :slight_smile:

(tinyurl.com/y93frrce)

Wystarczą w zupełności, nawet pod względem rozdzielczości biją oculusa i Vive, oczywiście pod innymi względami są troszkę za, ale naprawdę to dobry wybór a początek. Beat saber chodzi bez problemu. A jaki headseat weźmiesz to nie ma aż takiego znaczenia, praktycznie się nie różnią, ja miałem od hp i było git. Sprzedalem bo zepsuł mi się kontroler. Jak będzie kupował gogle uważaj na ofertę hp z olx i Allegro , w opisie jest że kontroler się rozłącza i to wina bluetooth, a to nieprawda bo to mój były headseat który sprzedał za 700. Cebula wystawiła za 1000 uszkodzony :slight_smile:

Właśnie chciałbym kupić z Amazona tylko nie wiem czy wziąść od HP (Certified Refurbished) za 160$ czy nowe Lenovo Explorery za 200$