NOLO VR

Co sądzicie o Nolo vr? Wiem że sprzętu jeszcze nie ma, ale może okazać się to bardzo ciekawą alternatywą do kontrolerów od HTC. Jeszcze brakuje żeby producenci telefonów dawali ekrany 90hz do swoich smartfonów i taki zestaw może okazać się HTC Vive killerem :wink:

Ogolnie moim zdaniem latwiej bedzie zainwestowac 2000 tysiace w HTC wersje budzetowa (telefon,google,vridge,nolo vr) niz w samo htc, jak dla mnie to moze byc strzal w dziesiatke zapisalem sie newslettera mam nadziejz e zalapie sie do tej setki szczesliwcow i uda mi sie za 90$ zgarnac NOLO VR jak nie to i tak kupie jak tylko wydadza bo mam wszystko by bawic sie VR tylko wlasnie kontrolerow i czujnikow mi brakuje a to moze byc lekko mowiac przelom jezeli chodzi o mobilne VR tym bardziej ze bedziemy mogli zagrac we wszystkie gry na steamie majac taki zestawik :slight_smile:

Tym bardziej inwestując 2k zł w telefon masz oprócz tego urządzenie, z którego korzystasz codziennie i jest uniwersalnie, a na takim htc vivie tylko możesz pograć i zakładam, że grałbyś raz na jakiś czas

2k za telefon przesada i przeplacanie jak dla mnie ale za 1k jak najbardziej mozna ogarnac bardzo dobry telefon do vr + reszta jak wyzej i razem wyjdzie jakies 2k i htc jak ulal i to prawda nikt nie gra raczej po 6-7 godzin na htc i nie zawsze ma czas jak htc bedzie tansze o ponad polowe to moze kupie na ta chwile NOLO VR oczekuje i sie okaze co z tego bedzie :wink:

2k to masz już ZTE Axon 7 na którego poluje. Jeden z najlepszych telefonów do vr :slight_smile:

https://www.youtube.com/watch?v=EUsEWDQJrSU