Zeiss VR One Plus

Cześć!

Macie jakieś doświadczenia z tymi goglami? Patrząc na markę soczewki powinny być dobrej jakości.

Czy jako pierwsze porządne gogle nadadzą się (mam kartonowe gogle za 8 zł, ale ani to wygodne ani trwałe)? Latam dronem z podglądem FPV i ogólnie chcę trochę popróbować różnych możliwości związanych z VR. Nadadzą się?

nie warto przepłacać, opinie nie są najlepsze, nie ma informacji o średnicy soczewek (ja nie znalazłem) ale dużo lepszym wyborem będzie BoboVR Z5 + aplikacja Litchi na smartfon która ma funkcję VR

W sumie gogle wygrałem, więc będę je miał właściwie za darmo. Zastanawiam się tylko czy je próbować sprzedać i kupić coś innego czy zostawić sobie. Firma słynie chyba z dobrej jakości soczewek, ale może lepiej zamówić coś w chinach np z większym FOV? W sumie nie znam się za bardzo na tym sprzęcie.

możesz sprzedać chodź nie będzie łatwo bo są droższe nawet od GearVR , te gogle złe nie są, przy Twoim telefonie pełnego FOV i tak nie będziesz miał więc albo je spróbuj sprzedać i kup np. Z5 na Ali albo zachowaj bo jak powiedziałem złe nie są :wink: