Xenic VR-VIII

Witam gdzie znajdę kod QR do tych okularów Xenic VR-VIII żeby sparować ze smartfonem bo nigdzie nie mogę znaleź ?

Witam. Ja również jestem posiadaczem tych okularów (posiadam je od początku Lipca 2016). Te okulary z tego co wiem nie posiadają kodu QR, ale jest to praktycznie ten sam badziew co VR BOX 2 więc można użyć dedykowanego im kodu. Ja korzystam z kodu dla VR BOX 2. Osobiście żałuję zakupu tych gogli i odradzam wszystkim, którzy o ich zakupie myślą. Ten szajs ma tak marne FOV,że można się zniechęcić do technologi VR (zapewne mniej niż 70). Gogle Xenic są niewygodne i ciężkie. Odciskają się na twarzy, szczególnie na nosie. Po korzystaniu z nich oczy strasznie bolą, podobnie głowa, niezależnie od ustawienia soczewek. Plusem są jedynie dobrze spasowane, dobrej jakości plastiki oraz możliwość regulacji tych że marnych soczewek. Nadają się jedynie na 5 minutowy materiał 3d bo dłuższe korzystanie z tego badziewia to prawdziwe tortury. Krew mnie zalewa jak myślę o tym,że zapłaciłem za nie 199 zł ! Tragedia :confused: