Garett vr4

Hej, szukajac dobrych gogli natknęłam się na gogle firmy garett. Weźmy pod lupę vr4, cena do jakości ma się świetnie:

‘‘Działają z systemami Android, iOS, Windows

Pasują do urządzeń 4 - 6,5 cala

Zintegrowany zestaw słuchawkowy

Szeroki kąt widzenia 120° (FOV)

Przycisk regulacji głośności

Mechaniczny przełącznik funkcji

Zaawansowany system wentylacji

Solidna konstrukcja

Regulowane soczewki

Możliwość używania w okularach korekcyjnych

Otwory wentylacyjne

Zdejmowana pokrywa

Regulowane paski

Ochrona przed światłem zewnętrznym’’



Jedynym minusem jest waga-420 gram

I zero informacji o rodzaju soczewek, ich wielkości i wielkości ogniskowej (chciałam zadzwonić do firmy, ale 'użytkownik ma wyłączony telefon")



Podobną specyfikację mają garetty vr2 (tyle że tam jest podana inf odnośnie soczewek-asferyczne) i vr3.

Ale nie o tym



Byłam pewna, kupię któreś z nich, ale zwątpiłam kiedy odkryłam że nie ma ani jednej dłuższej recenzji, jedynie 2-3 zdania przy 5-gwiazdkowym komentarzu. Stąd moje wątpliwości, co o tym sądzicie? Ma je ktoś? :expressionless:

Gerret VR4 to nic innego jak BoboVR Z4 o których możesz dużo poczytać. Ja je mam i mogę Ci je polecić, w tej cenie są naprawdę ok

Z ali można kupić już za nieco ponad 100 zł razem z padem, a w Polsce 240 bez niego. Boje sie troche jedynie, co jak przyjdą zniszczone, cała te reklamacja etc. Ty masz z Polski?

Nie ma się co bać aliexpress, jak cos nie tak to zakłada się spór i powiedzmy, że procedury podobne jak na allegro, ale sporo zależy od majfrenda. Otwieranie paczki najlepiej nagrywać :wink: a odnośnie gogli nie ma co więcej mówić, to chyba tylko brandowane BoboVR z4

Tak też zrobię, dzięki wam za pomoc! :smiley:

Jak przyjdą to daj znać i napisz parę słów o nich, czy się czymś różnią od bobo itp.

Tzn właśnie będę zamawiać Bobo, bo skoro to jedynie rebranding to nie będę płacić 2x tyle :stuck_out_tongue:

Witam, na olx w moim mieście ktoś wystawił te okulary za 50 zł. Normalnie cenowo patrze są po 200+. Więc dziwne. Ogólnie warte kupna jeśli faktycznie wszystko by działało ??

Opis aukcji “Sprzedam nowe okulary VR że słuchawkami” tylko tyle



//Następnym razem przejrzyj forum albo użyj wyszukiwarki zanim założysz nowy temat…

//Remlas

@artixx780 czytaj w tym temacie jak i tym od BoboVR Z4

Witam! dostałem na urodziny Garett VR4 i mam mały problem. Pierwszym z nich jest fakt, że nie wiem jakie soczewki powinienem do niego kupić. Oczywiście w zestawie mam jeden komplet, natomiast soczewka w trakcie transportu lekko się uszkodziła, przez co odczuwam czasami dyskomfort. Drugą sprawą jest oprogramowanie Trinus. Ciężko jest mi znaleźć dobre ustawienia tego programu do tych gogli. Jest może ktoś, kto mógłby pokierować totalnego laika w tym temacie? Ustawienia domyślne sprawiają, że programy które uruchamiam nie są dobrze skalowane. Nie widzę dobrze całego okienka, tylko jakie 75-80% które występuje norrmalnie.