urodzinkiii

Wolność słowa (z zachowaniem odpowiednich norm).
Awatar użytkownika
ewela16
Użytkownik
Użytkownik
1
Gogle Mobile VR: dk2
Telefon do VR: samsung galaxy

urodzinkiii

Nieprzeczytany post autor: ewela16 » pn 15 maja 2017, 18:02

czesc :D moj brat robi przyjecie z okazji swoich 32 urodzin i zastanawiam sie nad kupnem jakiegos prezentu. Kupilabym mu jakas koszule i do tego jakies perfumy. Poszperalam troche w internecie i znalazlam sklep z duzym wyborem takich rzeczy LINK USUNIĘTY . Co sadzicie o tych koszulach? natomiast nie wiem jakie perfumy. Czy taki prezent moze byc? jesli nie to dajcie jakies propozycje. Z gory bardzo dziekuje :)

Awatar użytkownika
Remlas
Administrator
Administrator
30
Gogle Mobile VR: Dreamz 3.0, Gear VR3, itd...
Telefon do VR: Samsung Galaxy S8
Re: urodzinkiii

Nieprzeczytany post autor: Remlas » pn 15 maja 2017, 23:15

Hmm, ja proponuję bana za chamską reklamę, bo tak to wygląda... Rejestracja dziś, czas online 57 sekund i pierwszy post dotyczący czegoś z czym to forum nie jest związane... Warn + link usunięty

Dodano po 2 minutach 46 sekundach:
Rozumiem jeszcze reklamę "jakie gogle kupić, znalazłam taki taki sklep" ale to chyba naprawdę nie te forum...
Szanuj Admina swego, bo możesz mieć gorszego...

Awatar użytkownika
Sprinter
Użytkownik
Użytkownik
3
Re: urodzinkiii

Nieprzeczytany post autor: Sprinter » śr 23 maja 2018, 08:39

U mnie się sprawdziło, więc Tobie też polecam. Żonka kupiła mi na urodziny takie pancerne etui do mojej Lumii. Zawsze niszczyłem telefony: czy to szybka rozsypała się w mak, czy to telefon utopiony w toalecie. Teraz mam smartfona zabezpieczonego tak, że nic mu się nie stanie. Szkło hartowane gratis!!!

ODPOWIEDZ