DeePoon E2

Natrafiłem na takie coś:



http://s.aliexpress.com/juURFV7j



Co myślicie ? 300 Dolców przez mobilna aplikacje.

ciekawa chińska podróbka Rifta :stuck_out_tongue:

no ale podróbka, wiadomo jak z takimi rzeczami bywa

Osobiście posiadam te gogle i sprawują się całkiem dobrze, kompatybilne z DK1,DK2…

Kompatybilne Oculus Riftem. Full HD…

Moze napisalbys cos wiecej ? Opinie tych okularow na zagranicznych stronach sa naprawde niezle ale wiadomo. Jak dziala Head Tracking, opoznienia ? Mocowanie na lbie :slight_smile: Napisz mala recenzje. Cena jest naprawde ciekawa. Czytalem troche o OSVR ale nowa edycja kosztuje juz 500€, wiec troche przegiecie moim zdaniem. Za ta kase wolalbym kupic PSVR z MOVE, ktore pewnie bedzie niedlugo do odpalenia na PC.



Pozdrawiam

Pawel

rownież chętnie dowiem się więcej, są dostępne już w cenie 220-250 E.

Co na tym można robić, co oglądać i z czym podłączyć?

Head tracking działa bezproblemowo , brakuje tu position trackingu, ale można go dodać za pomocą kamery…

Oprogramowanie w komplecie umożliwia oglądanie filmów 3D(SDS), jest specjalny movie player.

Działa bez większych problemów z steamVR(po dodaniu specjalnego dll, driver) w trybie Deepoon i z Oculus Riftem w trybie DK2.

Można łatwo zablokować oryginalny driver i zagrać w dowolną grę na nich tylko bez trackingu, używając reShader i SuperDepth3D, grałem na nich w Black Desert Online :smiley:.

Cześć chłopaki. Mam do sprzedania gogle Deepoon NOWE - nie używane, za 100zł. Pozdrawiam

Ja Kupiłem https://grombit.pl/ sprawują się dobrze

Witam serdecznie. Zakupiłem gogle jak w temacie Deepoon E2.Wszystko wydaje sie ok gdyby nie to ze nie moge odpalic na nich SteamVR.

Oculus home działa normalnie. W steamVR po załaczeniu jakies gry z biblioteki na ekranie TV widac grę i efekty gdy poruszam goglami lecz na samych goglach ekraz z poziomu Oculus home zmienia się na szary wyświetlacz . Proszę pomóżcie ???

Czy w ustawieniach Oculus home włączyłeś unknown sources "?

Tak



[size=85][color=green]Dodano po 1 godzinie 43 minutach 24 sekundach:[/size]

żeby było jasne odpalamgry z OCULUS Home, może nie przez samą aplikacje tylko przez folder gdzie zapisuja sie gry sciagniete z Oculusa home. Można w nie grać normalnie, lecz gdy odpalam juz steamVr i skalibruje gogle gra sie odpala a w goglach robi sie caly szary ekran na tv ok.

Prubowałem juz z driver od deepoon wklejając je w steamtv. ale nic to nie dało.Mysłalem ze to sterowniki do karty graficznej, przez co zaistalowałem starsze .Też nic nie dąło. Teraz niewiem co zrobic

Dodam ze mam karte AMD radeon RX480 8GB i zaistaloweną nowa aplikacje oculus i deepoon assistant 1.6.5.10

Spróbuj sobie przeinstalować SteamVR albo przejść do wersji beta i jeszcze raz odpal.

Witam. Czy któryś z was podłączył do Deepoon e2 kontrolery psmove i grał na steamvr. Mam straszny problem zeby to ogarnać. Co prawda sa tuturiale na youtube ale nic mi nie działa. Tak jakby steam nie widziął kontrolerów. Z góry dziekuje i pozdrawiam

Odinstaluj steamvr, zainstaluj na nowo i podążaj kroczek za kroczkiem tutorialem z kanału “DaleyTech” na YT to powinieneś ogarnąć wszystko i będzie hulać.

Żeby używać tych gogli w steamVR trzeba:

Zainstalować DPNAssistant V1.6 download:<LINK_TEXT text=“http://static.vrbig.com/deepoon_assista … 6.5.10.rar”>http://static.vrbig.com/deepoon_assistant/DPNAssistant_V1.6.5.10.rar</LINK_TEXT>

Nie instalować oculusa jest zbędny.

W katalogu “C:\Program Files (x86)\Deepoon\runtime” jest plik deepoon_steam.zip.

Wypakować go do steamVR C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\SteamVR\drivers

Gogle przełączyć w tryp deepoon.

Uruhomić steamVR skonfigurować i grać międzyinnymi w SkyrimVR (działa bez problemu.

Witam wszystkich jestem tu nowy więc kłaniam się wszystkim.

Zakupiłem Deepoon E2 i chciałbym aby ktoś Łopato logicznie napisał co i jak. Może jakaś instrukcja?

Guzik przy goglach zmienia kolor jak go długo przytrzymać do czego to służy?

Mam komp

16gb ram

1tb twardy

GeForce GTX 960 ti 4gb wiem że trochę słaba ale mam zamiar zmienić na 1070.

Zainstalowałem steamvr. Okulary odpalają widzę jakiś pokój ale jak odpalić na tym gry, filmiki czy co kolwiek.

Proszę Łopatologicznie. Jak ściągnąłem oculusa to wogóle nie chce przejść konfiguracji. Zatrzymuje się na obrazku z kablami HDMI i USB i kręci się i kręci. Nie wiem co dalej.

DPNA Asiatant 1.6 zainstalowany wsio zrobione jak u kolegi skmskm dzięki temu wogóle odpaliło cokolwiek. czyli ten pokójw steam vr ale dalej nic nie wiem…