Leap Motion

Z racji tego , ze mój prawy kontroler od WMR wariuje ( co opisałem w innym temacie i oczywiście zero pomocy ) szukam alternatywy , aby komfortowo smigac w wirtualnym świecie. Zastanawiałem się nad nolo, ale nigdzie nie widzę do kupienia i zero o nich informacji. Głównym pretendentem zatem stalo się Leap Motion. Aczkolwiek też chciałbym więcej informacji na temat tego cudenka. Czy to dziala że steam vr? Na kontrolerach np. od Oculusa itp. sa przyciski , jak to jest zastąpione w Leap Motion? Jak przyczepić to do gogli? Cena, nie ukrywam bardzo kusząca, już za 200zl można wychaczyc. Proszę o jakies porady bo nic na internetach nie mogę po polsku znaleźć.

Troszkę stary temat ale jako że posiadam Leap Motion mogę tylko powiedzieć że SteamVR sam w sobie nie ma żadnej funkcji do czytania ruchów z tego małego cacka (chyba ze czegoś nie wiem). Ale za to jest sterownik “Leap Motion for SteamVr” który daje możliwość kożystania z niego. Wszystkie akcje przycisków są aktywowane przy pomocy gestów wykonanych oczywuście poprzez Twoje palce.

Już sprzedałem Google, jakby była szybsza odpowiedz to może ym się skusił:)