Can't reach oculus runtime service - Your Oculus software may be updating...

Mam problem z instalacją Oculus Rift + touch. Ściągam oculu setup, odpala się , instaluje , po instalacji klikam next i dostaję okienko z błędem “Can’t reach oculus runtime service - Your Oculus software may be updating …” aplikacja w żaden sposób nie chce się odpalić, nie pomaga repair, ani deinstalacj i ponowna instalacja. Już nawet usuwałem wszystkie pozostałości łącznie z rejestrem i instalowałem na nowo i znowu to samo ten sam błąd.

Sprawdzałem uruchomione usługi , Oculus VR Runtime jest uruchomiona i ma ustawienie “automatycznie”

sprzęt to ; i7-6700K, 16GB RAM, Nvidia GTX 980, Windows 10 64bit; Lenovo Y900-34IS

google nówka, dopiero dziś rozpakowałem



ktoś się spotkał z czymś takim, ma pomysł jak mogę sobie poradzić ? pisałem już na oculus support, ale na razie tylko wygenerowałem logi i wysłałem, 3 maile wymieniłem i nie ma rozwiązania



dodam tylko , że raz za 1 razem nawet mi się udało, też miałem ten błąd ale odpaliłem repair i przeszło dalej (chyba bo nie pamiętam dokładnie, tyle razy już reinstalowałem) wtedy doszedłem do momentu podłączenia sprzętu, nałożyłem gogle wyświetlał się obraz “dokończ instalację na monitorze komputera” wszystko po kolei szło dobrze , aż doszedłem do momentu ustawiania soczewek, komunikat poprosił o założenie gogli i dkończenie instalacji z już założonymi goglami, tyle , że nie było obrazu , zupełna ciemność, wchodzę na stronę oculus support a tam na czerwono ,że nowsze sterowniki mogą powodować problem z wyświetlaniem obrazu i ostatni zalecany to 388.59 , zainstalowałem taki. Chciałem na nowo odpalić oculus setup i mam problem jak powyżej



[size=85][color=green]Dodano po 1 godzinie 16 minutach 19 sekundach:[/size]

chyba znalazłem rozwiązanie https://www.youtube.com/watch?v=bbBaTeB5llM



[size=85][color=green]Dodano po 12 godzinach 36 minutach 8 sekundach:[/size]

informacyjnie, powyższe rozwiązanie z yotube działa



[size=85][color=green]Dodano po 1 godzinie 3 minutach 56 sekundach:[/size]

https://support.oculus.com/217157135500529/ - jeszcze nie testowałem