Weebo 3D 3.0

Cześć,

Ruszyło się coś w tej sprawie? Jestem w analogicznej sytuacji. Weebo kupione drugiego czerwca, a do dzisiaj brak towaru i zero kontaktu ze sprzedającym.

Witam. Podobna sytuacja. Zakupione i opłacone 22.06, otrzymałem tylko maila z danymi do przelewu i tyle.

Wysłałem wiadomość ze strony, napisałem wiadomość na FB + dzwoniłem z -naście razy na numer telefonu podany na stronie i w automatycznej odpowiedzi na FB.

Cisza.

Może jakiś zbiorowy pozew? :wink:

chyba musicie coś kombinować już prawnie. Aukcji na allegro od nich już nie ma, są też inne komentarze o podobnej sytuacji. Nie chciałbym tego robić, ale chyba trzeba przestrzec ludzi przed tą sytuacją…

Witam zakupiłem Weebo 3D 3.0 zapłaciłem PayPalem i na maila przyszła mi jedynie wiadomość że zamówienie zostało złożone jak wyśle pieniążki to będzie wysyłka w ciągu 2 dni, czekam już 2 dni i nie ma ani potwierdzenia zapłaty ani żadnej informacji że paczka została wysłana



-jeśli dobrze zrozumiałem to tam jeśli robi się normalny przelew to trzeba wpisać tam coś w tytuł przelewu ale jak PayPalem to wszystko automatycznie zresztą mail podany został przy zamawianiu taki sam jak paypalowy wiec chyba wszystko ok


  • napisałem maila nikt nie dał do tej pory odpowiedzi, dziś dzwoniłem do nich niestety cały czas zajęte, sms zwrotny ze nie może odebrać bo prowadzi auto a drugi raz ze nie może odebrać a mogłem wybrać płatność przy odbiorze ja nie wiem to są jacyś oszuści ?

Niestety, źle zrobiłeś nie przeglądając wcześniej forum…

Przejrzyj ostatnie strony tego tematu:



<URL url="https://forum.vrpolska.eu/t/jakie-najlepsze/97/1 text=“viewtopic.php?f=37&t=19&start=50”>https://forum.vrpolska.eu/t/jakie-najlepsze/97/1


O tyle, że jak płaciłeś PayPalem to chyba będzie łatwiej odzyskać kasę.

Weebo było kiedyś spoko, ale parę miesięcy temu zapadło się pod ziemię i sytuacji takich jak twoja jest już kilka.

Miałem ten sam problem, jednak całkiem niedawno( w zeszłym tygodniu ) otrzymałem zwrot pieniędzy. Zastanawiem się, jak u was? Otrzymaliście, czy tylko ja jestem tym szczęściarzem?

Również dostałem zwrot na konto, w dniu 22.11.

Mimo iż cała sprawa pozostawia spory niesmak i całość trwała kilka miesięcy, to w całej tej sytuacji cieszę się, że pieniądze odzyskałem.

A jak sprawa wygląda u innych? Poza zwrotem pieniędzy dostaliście jeszcze jakieś informacje?

Ja złożyłem zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa na policji. Z tego co mi wiadomo pani prowadząca sklep straciła niby dostęp do maila i stąd brak kontaktu…

hmm, to ciekawe, bo do tego jeszcze ludzie dzwonili i używali funkcji kontaktu przez Allegro :?

obecnie ich strona leży, ale spadła też bardzo nisko w google, więc chyba się zawijają