Weebo 3D 3.0


#17

Tak wyglądają spoko :slight_smile: ale jak zauważył jedna z osób na FB tel daleko od soczewek = utrata jakości, co weebo potwierdziło w komentarzu. Niby mają tak zrobić żeby nie było utraty jakości obrazu ale mimo wszystko między wierszami można wywnioskować że postarają się o uzyskanie podobnej ostrości co w weebo 2.0 . Mnie najbardziej irytuje fakt, że gdy pisałem do nich w listopadzie mówili że początkiem grudnia będzie można kupić wersje 3.0 potem odwlekanie i odwlekanie a teraz pokazują prototyp który może się jeszcze zmienić czyli tak naprawdę jak wyjdzie na wielkanoc to będzie święto… przypuszczam, że na tą chwilę to miesiąc czasu im zejdzie zanim uporają się z zaległościami produkcji/reklamacji itd Weebo 2.0 bo ludziom puszczają nerwy zgłaszają sprawę na policję bo czują się oszukani. Kolejną kwestią jest cena skoro termin się przesuwa to cena może i także :stuck_out_tongue:


#18

Też zwróciłem uwagę na fakt odległości, co mnie trochę zaniepokoiło, ale stwierdziłem, że chyba wiedzą co robią. Mam też nadzieję, że to odwlekanie nie potrwa zbyt długo, ponieważ na początku lutego będę miał nowy telefon, który kupiłem z myślą o vr. Brak okularów trochę mnie martwi, nie spodziewałem się tak nagłego wycofania gogli 2.0.Zobaczymy jak wyjdzie im z tą jakością. Najgorzej jak okaże się, że dużo bardziej opłacalne pod kątem gamingu vr będą 2.0, których nie ma już w sprzedaży ;/


#19

Wtedy trzeba będzie kupić Vrizzmo Volt z FOV ponad 110 stopni


#20


Które kosztują 250 złoty. Mam nadzieję że Weebo 3.0 będzie dosyć tanie (okolice 100 zł) ale jakością poprawi się w stosunku do 2.0 (jakością soczewek i wykonania).


#21

Wydaje mi sie ze usuneli ten post z fb wlasnie ze wzgledu na to ze proponowany design wzbudzal kontrowersje apropo odleglosci telefonu i efektu tunelu. Porownywal ktos te Vrizzmo z Weebo?


#22

Mamy początek lutego i dalej ani widu ani słychu wersji 3.0. Nawet nie mamy informacji.

Jeśli ktoś się do czegoś dokopie do dajcie znać.

Ja ze swojej strony pisałem do Weebo i niestety nie dostałem odpowiedzi na żadne z pytań: kiedy nowe, kiedy info o 3.0, jak będzie z dostępnością 2.0.


#23

Cytując JackQuack’a:

  1. “Weebo 3.0 będzie w połowie tego miesiąca najprawdopodobniej”
  2. “Optyka najprawdoopdobniej pozostanie bez zmian”

#24

No to już wiemy wszystko, dla zainteresowanych filmik na kanale Jacka. :slight_smile:


#25

a bo nie, newsy na fanpageu Weebo!

https://www.facebook.com/Weebo3D/posts/1019294894808807weebo 2.0 ma wrócić niedługo na rynek, a wkrótce ma się pojawić wersja 3.0, ale wymaga ciągłych szlifów


#26

To wygląda mega, ale nie wiadomo czy i kiedy takie powstaną. Inna sprawa, że ekran wydaje się dość daleko co może powodować zjawisko tunelu. A przynajmniej tak się wydaje patrząc na zdjęcia.


#27

Możliwe że ten suwak w kształcie zaokręglonej litery L z poku urzadzenia pozwoli na regulację odległości telefonu od soczewek.

Oznaczałoby to że odległość telefonu od soczewek byłaby optymalna.

Pożyjemy zobaczymy, narazie czekam na DreamZy.


#28

Przy okazji, obiło mi się o uszy, że wersja 2.0 wróciła do sprzedaży.


#29

Wróciła i to ulepszona. Jest kilkaset egzemplarzy. Nie wiem czy ją kupić, czy czekać na 3.0…


#30

Cóż, już prawie koniec marca a Weebo 3.0 nie widać…


#31

A gdzie miejsce aby podłączyć słuchawki albo USB (np do trinusa) jak tel jest wsadzony w środek?


#32

Weebo 2.0 To pierwsze cardboardy jakie testowałem i…niestety jestem mega rozczarowany. Zupełnie nie można w nich odlecieć w inną rzeczywistość, przez widzenie ramki obrazu…Póki co testowałem VR jeszcze na Samsungu Gear VR i bez porównania. Szkoda 70zł na te cardboardy - tylko można się zniechęcić do zabawy w VR…

Póki coś nie wjedzie na poziom choćby Samsunga, to nie ma sensu imo


#33

Prawilnie informuję, że można już zamawiać Weebo 3.0 na stronie www.weebo3d.pll :slight_smile:


#34

A ja dodam jeszcze: htto://vrpolska.eu/vrpl/premiera-weebo-3d


#35

To swietna wiadomosc, szczegolnie dla osob zawiedzionych i zniesmaczonych przed i po zakupie dreamz 2.0 :slight_smile:


#36

Czy taka świetna to zweryfikuje rynek :smiley: Nie mam jeszcze dreamzow ani weebo 3.0, ale przytoczę suche fakty. Weebo miało być na początku tego roku, jest listopad i dostajemy najprawdopodobniej Weebo 2.0 z dodatkowym paskiem na głowę. Na wersje z regulowaną optyką przyjdzie nam jeszcze poczekać. Z chęcią poczytam recenzje tych nowych Weebo, bo sam producent poskąpił informacji, czego nowego się po nich spodziewać. Jesli wykonanie jest solidne (pamiętam czasy rozpadających się weebo) to będziemy mieć przyjemną alternatywę dla Dreamzów, tylko bez regulacji, więc też tańszą.