Wasza ocena działania forum

Hej

Forum działa już od roku. Jakie są Wasze odczucia odnośnie jego działania? Brakuje Wam czegoś? Coś jest zbędne? Chcielibyście jakieś zmiany?

Proszę wszystkich, i każdego z osobna, o napisanie kilku słów jak postrzegacie nasze roczne forum :slight_smile: całkowicie szczerze, bany nie polecą :smiley:. Czekam na konstruktywną krytykę, pochwały i cały feedback od Was, niezależnie ile czasu jesteście na forum :slight_smile: głos w ankiecie możecie oddać dopiero po napisaniu posta :wink:

Pozdrawiam

Remlas

Administrator Forum

Od kilku miesięcy czekam aż przeniesiesz panel profilu na lewą stronę, żeby było po bożemu jak ma większość :smiley:

Ja raczej nie mam zastrzeżeń, nic mi nie przeszkadza :slight_smile:

b00t, a ja bym się ucieszył, gdybyś ustawił sobie Awatar :smiley: rozumiem, że domyślny fajny, ale skoro masz już tyle postów to się trochę wyróżnij :stuck_out_tongue:

Antimatter - dobra, dopiszę sobie do listy “ToDo” :smiley:

Domyślny taki piękny, że nie mogę się nacieszyć :stuck_out_tongue: ale dobra, przeboleję i zmienię ale już nie dzisiaj :smiley:

Jedynie co przeszkadza to mała aktywność użytkowników na forum :stuck_out_tongue: A tak to wszystko jest ok, tylko strona mobilna jakoś do mnie nie przemawia, bo brakuje mi tego, że nie pokazuje ostatnich tematów pod działami

Mam już plany, jak zwiększyć aktywność użytkowników (chodź teraz w porównaniu do kilku miesięcy temu jest naprawdę miodzio :wink: ), więc coś w tym kierunku poczynię.

MI strona mobilna bardzo odpowiada, najnowsze posty czytam przez funkcje “nieprzeczytane posty”. Pokazałbyś na screenie czego Ci brak? Może znajdę jakieś dobre rozwiązanie :wink:

Bump Podbijam, tyle userów, tak mały feedback. Halo ludzie

Bump :smiley:

Takiego czegoś mi brakuje. Sorki że tyle czekałeś na odpowiedź, ale jestem poza krajem i nie mam zbytnio czasu tu teraz zaglądać

brakuje konkursów :lol:

Te pojawią się prawdopodobnie wkrótce: zarówno w ramach całego portalu VRPolska.eu, ale również w obrębie samego forum :wink:

[size=85][color=green]Dodano po 35 sekundach:[/size]

A co byście chcieli w takich konkursach?

Że Vive Oculus itd to wiem, ale mówmy o realnych rzeczach na chwilę obecną :stuck_out_tongue:

Dreamzy :smiley: