Trzęsący się kontroler WMR

Drodzy bywalcy wirtualnej rzeczywistości, mam problem. Po zakupie gogli wszystko działało, ale od pewnego czasu mam problem z prawym kontrolerem. Trzęsie się, znika, rozjeżdża i ogólniecjakby mial problemy z połączeniem. Nawet jak wlaczam to inaczej wibruje niż lewy w pełni sprawny. Parowalem ponownie dwa razy z bluetooth, instalowalem ponownie oprogramowanie Windows mixed reality. Ponownie instalowalem steam vr itd. Nic nie pomogło. Np. W Beat saber jak gram jakoś tam idzie , ale parę razy znika i muszę pomachać to zaskakuje i gram dalej :slight_smile: Wszystko muszę uruchamiać lewym bo w prawym ten promień się strasznie trzęsie i nie zawsze spust działa.

Czy da się jakoś zresetować do ustawień fabrycznych kontroler? Da się gdzies kupić ( wiem że mało realne ) . A kontrolery nolo by pasowały? Tylko nie widzę ich nigdzie do kupienia, jak to z nimi jest? Byłbym bardzo wdzięczny jakby ktoś zechcial mi chociaż spróbować pomóc.

Cześć

Może sprawdź czy obiektywy kamer na headsecie są czyste.

Zweryfikuj działanie przy dobrze oświetlonym pomieszczeniu.

To raczej problem kontrolera bo wibruje sam z siebie w sytuacjach w których drugi jest spokojny.