[SPRZEDAM] HTC Vive + PC

nieaktualne

#1

Witam,

Jakiś czas temu pozwoliłem sobie na zakup HTC Vive oraz specjalnie złożonego komputera do celów VR. Zabawa niesamowita! Niestety jak to w życiu bywa, troszke mi się pokomplikowało i potrzebuje pieniążków, dlatego też musze swój zestaw sprzedać.Tak więc mam do zaoferowania HTC Vive zakupione 7.07.2016 oraz komputer również zakupiony w tym smamym okresie.

Komputer :

i5-6500 3,2GHz

Gigabyte GeForce GTX 980Ti CUDA, 6GB DDR5, 384BIT

8GB RAM Kingston HyperX Fury (2x4GB)

Płyta główna : MSI B150 Gaming M3Co do gier które zakupiłem na Steam to nie wiem czy jest możliwość oddania konta , czy przeniesienia gier - nie orientowałem się w tym, ale to też kwestia myślę że dogadania się, a gier również tam troche mam.Co do ceny to myślę że jakoś się doagamy jeśli będzie ktoś chętny.

Najchętniej sprzedam pełen zestaw, który jest gotowy do grania , wystarczy wyjąć z pudła, podłaczyć i ogień :slight_smile:Chętnych zapraszam do kontaktu PRV bądź pod adres mailowy : [email protected]Pozdrawiam !


#2

Przykro bardzo, w takim zestawieniu nikt nie kupi. Możesz oddzielnie [i w zależności od ceny być może jestem chętny] uda ci się sprzedać.


#3

W takim razie również jestem skłonny, aby ustalić - z chętnymi - cenę za sam headset + ewentualne konto na steam.


#4

Drodzy Użytkownicy forum,

Niestety nadal nie sprzedałem urządzenia. Na chwilę obecną chce sprzedać HTC Vive za 3200.

Chętnych zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam!


#5

Daj znać czy się już sprzedało.


#6

Proszę o informację, czy oferta jest aktualna. W przypadku braku odpowiedzi zamykam i przenoszę temat do archiwum w ciągu 7 dni.


#7