[SPRZEDAM] HTC Vive + PC

nieaktualne

Witam,

Jakiś czas temu pozwoliłem sobie na zakup HTC Vive oraz specjalnie złożonego komputera do celów VR. Zabawa niesamowita! Niestety jak to w życiu bywa, troszke mi się pokomplikowało i potrzebuje pieniążków, dlatego też musze swój zestaw sprzedać.

Tak więc mam do zaoferowania HTC Vive zakupione 7.07.2016 oraz komputer również zakupiony w tym smamym okresie.

Komputer :

i5-6500 3,2GHz

Gigabyte GeForce GTX 980Ti CUDA, 6GB DDR5, 384BIT

8GB RAM Kingston HyperX Fury (2x4GB)

Płyta główna : MSI B150 Gaming M3

Co do gier które zakupiłem na Steam to nie wiem czy jest możliwość oddania konta , czy przeniesienia gier - nie orientowałem się w tym, ale to też kwestia myślę że dogadania się, a gier również tam troche mam.

Co do ceny to myślę że jakoś się doagamy jeśli będzie ktoś chętny.

Najchętniej sprzedam pełen zestaw, który jest gotowy do grania , wystarczy wyjąć z pudła, podłaczyć i ogień :slight_smile:

Chętnych zapraszam do kontaktu PRV bądź pod adres mailowy : [email protected]

Pozdrawiam !

Przykro bardzo, w takim zestawieniu nikt nie kupi. Możesz oddzielnie [i w zależności od ceny być może jestem chętny] uda ci się sprzedać.

W takim razie również jestem skłonny, aby ustalić - z chętnymi - cenę za sam headset + ewentualne konto na steam.

Drodzy Użytkownicy forum,

Niestety nadal nie sprzedałem urządzenia. Na chwilę obecną chce sprzedać HTC Vive za 3200.

Chętnych zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam!

Daj znać czy się już sprzedało.

Proszę o informację, czy oferta jest aktualna. W przypadku braku odpowiedzi zamykam i przenoszę temat do archiwum w ciągu 7 dni.