Kontroler VR Park


#1

Witam wszystkich.

Zakupiłem kontroler VR Park. Chciałem go używać czasami jako myszkę, gdyż jest taka opcja. Po przełączeniu na opcję myszka kontroler faktycznie działa, niestety kursor samoistnie leci w górny lewy róg.

Pytanie moje, czy jest jakaś możliwość aby kontroler działał poprawnie jako myszka?

Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam


#2

Sprawdzałeś na innym telefonie? Czy sam analog w grach nie leci podobnie? Sprawdź ustawienie czułości wskaźnika w ustawieniach telefonu (Ustawienia, język i wprowadzanie tekstu, [na samym dole], Szybkość wskaźnika). Sprawdź inne tryby kontrolera. Jaki masz telefon? (nie masz uzupełnione w profilu)

Jeśli masz roota to jest możliwość zrobienia myszki przez odpowiedni program.


#3

Sprawdzałem na telefonie jak i laptopie, w grach na telefonie, nie leci samoistnie. Głównie chodzi mi o opcję myszki do laptopa Lenovo Y700 Windows 10, tel: Samsung Galaxy S4 zrootowany.


#4

Jeśli chcesz zrobić myszkę na kompa to idź w kierunku użycia aplikacji do mapowania analoga pod myszkę, jednym z prostszych będzie np. Xpader. Jeśli chcesz używać jako wskaźnika na telefonie to przyda Ci się darmowa aplikacja Tincore KeyMapper.

Jak coś to podpowiem jak dokładniej, ale pokombinuj sam :wink:


#5

Niestety nie udało mi się z podłączeniem pada jako myszki ;/ jeżeli miałbyś czas i chęci to poprosił bym o instrukcje krok po kroku jak to zrobić bo jestem zielony w tych sprawach

Chciałbym również prosić o pomoc z połączeniem pada, żeby działał w emulatorze ePSXe, ściągnąłem ten emulator i grę Crash lecz niestety nie potrafię skonfigurować go, żeby można było na grać, z góry dziękuję za pomoc.


#6

Ktoś coś ? ; )


#7

Spróbuj tego: <URL url="https://forum.vrpolska.eu/t/keysticks-mapuj-mysz-i-klawisze-pod-twojego-pada/78/1 text=“viewtopic.php?f=42&t=26”>https://forum.vrpolska.eu/t/keysticks-mapuj-mysz-i-klawisze-pod-twojego-pada/78/1


#8

Sprawdziłem, niestety aplikacja nie reaguje na mojego pada ;/