Garett vr4

Hej, szukajac dobrych gogli natknęłam się na gogle firmy garett. Weźmy pod lupę vr4, cena do jakości ma się świetnie:

‘‘Działają z systemami Android, iOS, Windows

Pasują do urządzeń 4 - 6,5 cala

Zintegrowany zestaw słuchawkowy

Szeroki kąt widzenia 120° (FOV)

Przycisk regulacji głośności

Mechaniczny przełącznik funkcji

Zaawansowany system wentylacji

Solidna konstrukcja

Regulowane soczewki

Możliwość używania w okularach korekcyjnych

Otwory wentylacyjne

Zdejmowana pokrywa

Regulowane paski

Ochrona przed światłem zewnętrznym’’

Jedynym minusem jest waga-420 gram

I zero informacji o rodzaju soczewek, ich wielkości i wielkości ogniskowej (chciałam zadzwonić do firmy, ale 'użytkownik ma wyłączony telefon")

Podobną specyfikację mają garetty vr2 (tyle że tam jest podana inf odnośnie soczewek-asferyczne) i vr3.

Ale nie o tym

Byłam pewna, kupię któreś z nich, ale zwątpiłam kiedy odkryłam że nie ma ani jednej dłuższej recenzji, jedynie 2-3 zdania przy 5-gwiazdkowym komentarzu. Stąd moje wątpliwości, co o tym sądzicie? Ma je ktoś? :expressionless:

Gerret VR4 to nic innego jak BoboVR Z4 o których możesz dużo poczytać. Ja je mam i mogę Ci je polecić, w tej cenie są naprawdę ok

Z ali można kupić już za nieco ponad 100 zł razem z padem, a w Polsce 240 bez niego. Boje sie troche jedynie, co jak przyjdą zniszczone, cała te reklamacja etc. Ty masz z Polski?

Nie ma się co bać aliexpress, jak cos nie tak to zakłada się spór i powiedzmy, że procedury podobne jak na allegro, ale sporo zależy od majfrenda. Otwieranie paczki najlepiej nagrywać :wink: a odnośnie gogli nie ma co więcej mówić, to chyba tylko brandowane BoboVR z4

Tak też zrobię, dzięki wam za pomoc! :smiley:

Jak przyjdą to daj znać i napisz parę słów o nich, czy się czymś różnią od bobo itp.

Tzn właśnie będę zamawiać Bobo, bo skoro to jedynie rebranding to nie będę płacić 2x tyle :stuck_out_tongue:

Witam, na olx w moim mieście ktoś wystawił te okulary za 50 zł. Normalnie cenowo patrze są po 200+. Więc dziwne. Ogólnie warte kupna jeśli faktycznie wszystko by działało ??

Opis aukcji “Sprzedam nowe okulary VR że słuchawkami” tylko tyle

//Następnym razem przejrzyj forum albo użyj wyszukiwarki zanim założysz nowy temat…

//Remlas

@artixx780 czytaj w tym temacie jak i tym od BoboVR Z4