DreamzVR 2.0

Dlaczego standardowy jest lepszy? Ludzie. Soczewki oddalone od oczu poteguja efekt rolnetki. W wersji dla okularnikow soczewki sa troche oddalone od oczu. Fresnel ma to do siebie ze zmniejsza efekt lornetki. To wiec chyba logiczne ze dla okularnikow fresnel.



Gdzie jest blad mojego rozumowania? Nie ma.

Tu jeszcze taka ciekawostka, jesli chodzi o wede wzroku. Mowi tu o Fiit VR, ale generalnie chodzi o zasade.


Wiec moze okazac sie tak, ze nie wszystkim z wada wzroku beda potrzebne okulary aby prawidlowo widziec obraz w goglach Dreamz.

tez czekam cierpliwie.

na pocieszenie bawie sie trinusem ^^

tak btw, czy ktos orientuje sie czy bedzie mozna przeniesc juz aktywowanego pelnego trinusa na inny telefon?

Pytalem piotra - nie wiedzial. Pytalem tez chlopakow od trinusa, jeszcze nie odpowiedzieli :confused:


Hmm…

Jeszcze nie miałem trinusa i byc moze ma jakies blokady jednak kazda app przypisana jest do konta.

Wiec byc moze wystarczy ze odinstalujesz ta app z poprzedniego tele. W tefy zaluguj sie na innym i zobacz.

Ja kiedys tez tak mial o tyle ze chyba chodzilo o jakas gre

Panowie, czy w wersji z regulowanymi soczewkami w tel Xperia z2 o przekątnej 5.20 cala, bedzie widoczny efekt ramki, czy nie?

Jako ekspert mysle ze nie bedzie.

Sądzę, że powinno być git, ale trzeba by było sprawdzić jakie wymiary ma dokładnie otwór (pomijam to co jescze soczewki odcinają)

Niestety z Trinusem jest tak, ze jak go aktywujemy do pelnej wersji na danym telefonie, to jest on juz przypisany do tego telefonu. Troche slabo :frowning:

A co on nr płyty zszczytuje? Bez sensu.

A co jeśli formata zrobisz lub zgubisz telefon?



Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Ano bez sensu i tez mi sie to nie podoba, ale takie info dostalem od supportu Trinusa:

:roll: dobre pytanie Fasstcie. Dodam jeszcze pytanie o to, co jesli zmienie telefon?


No wlasnie o to chodzi, ze bedzie trzeba chyba kupic nowego Trinusa - to jakis absurd, ale co my mozemy zwykle szaraczki… :smiley:

Wychodzi na to ,że to jednorazowka[emoji14] w dodatku kosztująca 40zł! Wspaniale…



Magus cisnij ich tam w tej kwesti bo tak nie może być przecież.



I co jeszcze nikt gogli nie dostał?

Cos czuje ze będą opóźnienia a myślałem, że na weekend bede miał.

Ja pr… szlak mnie zaraz trafi z nimi. Kto. Pytam sie kto wypuszcza “jednorazowa autoryzacje”. Mam nadzieje ze to tylko niepotwierdzone info.


Tak jak pisalem wczesniej, to info od suppotu Trinusa, wiec chyba potwierdzone niestety :frowning:

Czy ten kod konfigurujacy smartfona dolaczany do zestawu jest jednorazowy, czy moznado paru smartfonow uzywac?

Na jeden telefon, nie jestem pewien, ale albo zczytuje device ID z google play (podpowiem: można te device ID przenosić między telefonami :wink: ) albo IMEI i wtedy kaplica. Tak przynajmniej było jak ostatnio śledziłem losy trinusa :stuck_out_tongue:



Hahaha. Jaki typ. Panie. Kilka postow nad toba jest odpowiedz na twoje pytanie.

Faktycznie. Przepraszam. Chodzi o kod qr?


mam wrażenie, że koledze chodziło nie o trinusa, a o kod QR do konfiguracji widoku w goglach. Tak, tego kodu QR do konfiguracji w Cardboard można używać wielokrotnie.