Problem z kontrolerem.

Ogólne rozmowy o działaniu gogli Windows Mixed Reality
Samsung HMD Odyssey, Acer MR Headset, Dell Vistor, HP Headset, Lenovo Explorer, Asus MR
Awatar użytkownika
GSPdibbler
Użytkownik
9
Punkty: Locked
Gogle VR: Windows Mixed Reality
    Linux Chrome
Problem z kontrolerem.

Post autor: GSPdibbler » pt 11 maja 2018, 11:05

Drodzy bywalcy wirtualnej rzeczywistości, mam problem. Po zakupie gogli wszystko działało, ale od pewnego czasu mam problem z prawym kontrolerem. Trzęsie się, znika, rozjeżdża i ogólniecjakby mial problemy z połączeniem. Nawet jak wlaczam to inaczej wibruje niż lewy w pełni sprawny. Parowalem ponownie dwa razy z bluetooth, instalowalem ponownie oprogramowanie Windows mixed reality. Ponownie instalowalem steam vr itd. Nic nie pomogło. Np. W Beat saber jak gram jakoś tam idzie , ale parę razy znika i muszę pomachać to zaskakuje i gram dalej :) Wszystko muszę uruchamiać lewym bo w prawym ten promień się strasznie trzęsie i nie zawsze spust działa.
Czy da się jakoś zresetować do ustawień fabrycznych kontroler? Da się gdzies kupić ( wiem że mało realne ) . A kontrolery nolo by pasowały? Tylko nie widzę ich nigdzie do kupienia, jak to z nimi jest? Byłbym bardzo wdzięczny jakby ktoś zechcial mi chociaż spróbować pomóc.

Awatar użytkownika
Skoczek
Użytkownik
3
Gogle VR: WMR, Rift
Gogle Mobile VR: Gear VR
Telefon do VR: Samsung S6
    Windows 7 Chrome

Re: Problem z kontrolerem.

Post autor: Skoczek » pn 14 maja 2018, 11:48

Cześć

Może sprawdź czy obiektywy kamer na headsecie są czyste.
Zweryfikuj działanie przy dobrze oświetlonym pomieszczeniu.

Awatar użytkownika
GSPdibbler
Użytkownik
9
Gogle VR: Windows Mixed Reality
    Linux Chrome
Re: Problem z kontrolerem.

Post autor: GSPdibbler » śr 23 maja 2018, 10:57

To raczej problem kontrolera bo wibruje sam z siebie w sytuacjach w których drugi jest spokojny.

ODPOWIEDZ