Windows mixed reality. Warto kupić?

Ogólne rozmowy o działaniu gogli Windows Mixed Reality
Samsung HMD Odyssey, Acer MR Headset, Dell Vistor, HP Headset, Lenovo Explorer, Asus MR
Awatar użytkownika
adam1004a
Użytkownik
9
Punkty: Locked
Gogle VR: Oculus Rift CV1 oraz WMR
    Windows 7 Chrome

Re: Windows mixed reality. Warto kupić?

Post autor: adam1004a » sob 24 mar 2018, 20:40

napisałem topic jak je odpalić - lewy joy głupota, ale prawy działa nawet, dzięki temu niektóre gry stają się grywalne. to umnie nie gasną tylko się świeci jak latarka...... niby ten sam system, chyba wole moje działanie, a na twoim miejscu chyba bym czujnik zakleił taśmą i niech się świecą. masakra z tym dopracowaniem, ktoś się mocno spieszył z wprowadzeniem tego na rynek.
problem w tym że one w grach udają kontrolery HTC (które są maksymalnie dziwne) a nie rifta

Awatar użytkownika
GSPdibbler
Użytkownik
9
Gogle VR: Windows Mixed Reality
    Windows 10 Firefox

Post autor: GSPdibbler » sob 24 mar 2018, 22:54

Dla ciebie dziwne, dla mnie mającego styczność tylko z pałkami sony jest dobrze :)

Awatar użytkownika
adam1004a
Użytkownik
9
    Linux Chrome

Post autor: adam1004a » ndz 25 mar 2018, 11:16

No ale nie powiesz pad sony wygodnuejszy, czemu mwr nie uzywa analogow,,? A tylko to dotykowe kółko? Ktote jest srednio wygodne, szczegolnie jak jest ruch, np doom vr, tam sie az cisnie zebby byly analogi, no ale jak na moje oko manetka od htc to jest dopiero padaka. Wiesz moze jak zremapowac tego pada na joya?

Awatar użytkownika
GSPdibbler
Użytkownik
9
Gogle VR: Windows Mixed Reality
    Linux Chrome

Post autor: GSPdibbler » ndz 25 mar 2018, 11:53

Nie wiem :) Ja ogólnie bladze po omacku, na temat WMR jest bardzo materiałów. Dziwi mnie to bo sprzęt jest o wiele lepszy niz popularne psvr. Na Allegro już 10 sztuk z 30 poszło, jakieś tam zainteresowanie jest ;) Na internetach tylko jedna polska recenzja z tego portalu, tylko przydała by się nowa bo już jest obsługa steam vr. Kuźwa gdyby dali lepszy soft ( co w sumie jest możliwe z czasem) to byłaby bajka.

Awatar użytkownika
adam1004a
Użytkownik
9
    Windows 7 Chrome

Post autor: adam1004a » ndz 25 mar 2018, 14:18

no steamvr też masakrycznie obsługiwany, w niektórych grach pojawia się dziwne doczytywanie danych i obraz na chwilę spada do ekranu wczytywania steamvr - dosłownie na sekundę??? też bywa, że jesteśmy umieszczeni zbyt blisko okna wyboru (uruchom grę itp) soft obsługujący mwr to makabra jest.
co do nowego opisu - nie widzę potrzeby. sprzęt ma kilka wad - przynajmniej dell, ale to go wbrew pozorom nie skreśla. mam wrażenie, że jak się bawie dellem to mnie bardziej oczy potem bolą niż na oculusie, ale może byto być przypadek.

mistrzostwem świata jest jak gra jest na steamvr, ale odpala sie oculus, revive, steamvr i ms, ciekawe jak to wpływa na wydajność. faktem jest, że soft będzie na tą platformę powstawał i tego nic nie zmieni.

kuleje też w mwr kalilbracja, niby ok, a potem w grze nie można podnieść przedmiotu...

ODPOWIEDZ