[PORADNIK] Najlepsza metoda streamingu

Myślisz, że to ma znaczenie? Widziałem, że w paczce jest wersja 6.2. Znalazłem wersje full 6.7. Później mogę udostępnić.

Sprawdź ja postaram się dzis w domu też sprawdzić czy glovepie mi się gryzie z tridefem.



A swojego tridefa jak wrzucisz gdzieś na hosting to daj na pw link.

Bez piracenia mi tu publicznie :wink:

Czy komuś zaczęły działać Shadery?

A co dalej problem z klawą?

Po włączeniu radeonPro próbuje wybrać folder Shaderów i wyskakuje mi taki błąd: “sweetfx files could not be found on selected folder”

Wskaż folder sweetfx nie shadery

Wskazywałem wszystkie możliwe foldery i wyskakuje ten sam błąd.

Jeśli radeon i shadery ode mnie z paczki to musi działać bo już na 2 laptopach i pc wrzucałem i działa

W paczce z shaderami masz dwa pliki “*.txt” o nazwie SweetFX_Settings(coś tam). Musisz nazwę jednego z tych plików skrócić do samego “SweetFX_Settings”. Dopiero wtedy program będzie wiedział z których ustawień chcesz korzystać.

MoWerr ale jemu nie znajduje lokalizacji sweetfx a nie ustawień

Miałem taki sam błąd co on i zmiana nazwy mi pomogła :wink:

Hmm ok :smiley:

Ok. Shadery się wczytały. Pytanie teraz czy ktoś próbował podłączyć battlefield 4?

Ja nie. Sprawdzałem cod4, painkillera i NFS most wanted stare (tutaj nie bylo obrazu na tel)

Nie działa w battlefield 4 i metro 2033

A co się dzieje?

Po dodaniu do Radeonpro battlefielda i włączeniu, uruchamia się normalnie konsola w przeglądarce i jak klikam w kampanie to po chwili uruchamia się jeszcze raz konsola. W metro sytuacja jest trochę dziwna. Shader działa poprawnie, ale za to po dodaniu gry do tridef’a i uruchomieniu jej przed ekranem startowym pojawia się prośba o kliknięcie start (tak jakby wykrywało jakiś kontroler), a standardowo jest to kliknięcie myszką.

W metro może to być przez gamestream bo w sumie on emuluje pada więc wrócę z pracy i dam znać jak to wygląda

ok. dzięki