[PORADNIK] Najlepsza metoda streamingu

Już sobie poradziłem.Tylko przy próbie wskazania folderu dla SweetfX (podaję lokalizację do folderu shadeery) wyskakuje,że nie można odnależć plików sweetfx w tym folderze

Podaj ścieżkę gdzie są pliki czyli shadery/sweetfx jak dobrze pamiętam

Czy w tej metodzie trzeba mieć grę uruchomioną w trybie pełnoekranowym? Nie da się ustawić, żeby streamowało tylko okno, a nie cały ekran?

Szczerze nie sprawdzałem gdy w okienku ale raczej będzie stream całego pulpitu

Ja mam taki problem, że jak zrobię wszystko jak w poradniku to nie działa mi klawiatura ani glove pie, a przez to wiimote. Może ktoś coś pomoże ?

Jesteś pewien że klawiatura Ci nie działa? Bo ogólnie mam podobny problem. Tridef 3D powoduje, że nie mogę obsługiwać myszy przy pomocy freePIE’a ;/

Jestem teraz na zajęciach, jak wrócę do domu to sprawdzę czy Tridef 3D blokuje mi też klawiaturę emulowaną przez freePIE (normalna myszka i klawiatura działają na 100%)

Mi zwykła myszka działa, a klawiatura nie.

Hmm nawet na tridefie z mojej paczki?

Tridef ściągałem ze strony domowej. Wieczorem spróbuje zainstalować z Twojej paczki. a co to za wersja?

Wcześniejsza bez triala :slight_smile:

Myślisz, że to ma znaczenie? Widziałem, że w paczce jest wersja 6.2. Znalazłem wersje full 6.7. Później mogę udostępnić.

Sprawdź ja postaram się dzis w domu też sprawdzić czy glovepie mi się gryzie z tridefem.



A swojego tridefa jak wrzucisz gdzieś na hosting to daj na pw link.

Bez piracenia mi tu publicznie :wink:

Czy komuś zaczęły działać Shadery?

A co dalej problem z klawą?

Po włączeniu radeonPro próbuje wybrać folder Shaderów i wyskakuje mi taki błąd: “sweetfx files could not be found on selected folder”

Wskaż folder sweetfx nie shadery

Wskazywałem wszystkie możliwe foldery i wyskakuje ten sam błąd.

Jeśli radeon i shadery ode mnie z paczki to musi działać bo już na 2 laptopach i pc wrzucałem i działa

W paczce z shaderami masz dwa pliki “*.txt” o nazwie SweetFX_Settings(coś tam). Musisz nazwę jednego z tych plików skrócić do samego “SweetFX_Settings”. Dopiero wtedy program będzie wiedział z których ustawień chcesz korzystać.