Oculus dk2 vs Dreamz

Witam. Obecnie jestem posiadaczem Dreamzy, niestety oczekiwałem chyba czegoś więcej, sam nie wiem. Czy miał ktoś okazję używać tego i tego i jest w stanie mi powiedzieć czy warto płacić około tysiąca za oculusa? Oczywistym jest ze oculus jest lepszy ale właśnie czy aż tak, żeby płacić tyle pieniędzy.

Spytaj @JackQuack on ma dk1, dk2 i dreamzy :slight_smile:

Ja nie używałem ale z recenzji ludzi którzy używali Oculusa i Htc to Oculus to bieda. Napewno jest lepszy od cardboardów i to dużo lepszy ale czy warto wydać tyśka a nawet i półtora ? Skoro Dreamzy Cie zawiodły pewnie miałeś za duże oczekiwania co do vr. Możliwe że Oculus też nie spełni Twoich oczekiwań.

W sumie mógłbym zapytać Jacka ale Dreamzy to jego produkt i jego opinia będzie moim zdaniem trochę nieadekwatna, będzie mnie chciał jakoś utrzymać przy jego oksach :slight_smile:) Nie mam nic do tego, sam bym tak zrobił ale szukam właśnie opinii kogoś postronnego :stuck_out_tongue:



@klansman

Być może masz rację z tymi oczekiwaniami, chętnie bym gdzieś tego Oculusa przetestował tylko pytanie gdzie? :V

“lokalne” salony VR, takie jak w Gdańsku, Poznaniu czy Warszawie, zależy skąd jesteś

W sumie do Poznania mam 45 km więc żaden problem. Musze w takim razie poszukać na necie gdzie co i jak.