Jakość Netflix na smartfonie VR

Dzień dobry,

Uprzejmie proszę wszystkich użytkowników Gear vr lub Daydream vr o opinie, dotyczące jakości obrazu Netflix na smartfonie w wymienionych okularach vr. Wiem, że mimo zapewnień ze strony Googla/Androida z 1 sierpnia, poczekamy jeszcze trochę na Daydream na flagowcach Samsunga (ile JESZCZE ?), ale jestem ciekaw Waszych opinii o jakości Netflix HDR na Samsungu Note 8 w Gear vr.

Możecie zarekomendować jakieś zachodnie forum dyskusyjne z w/w tematami ?

Pozdrawiam serdecznie.

Ja na swoim Galaxy S8 co prawda tylko raz próbowałem odpalić coś z netflixa i googlami, bo szczerze mówiąc kiepsko to wygląda. Szczególnie jak film jest w samym HD, ktorych Netflixie jest od groma. Zostań przy TV :slight_smile:

nie testowałem tego ale z góry można powiedzieć że jeżeli odpalisz film 4K na s8 to jakość jest naprawdę dobra, jeżeli chodzi o filmy 1080p i 720p to z góry wiadomo że jakość nie powali.

Mam już oficjalną informację, uzyskaną w salonie Samsunga: S8 w Polsce (!!), nadal nie wspiera Daydream a platforma Gear VR nie wspiera HDR. Pozostawię to bez komentarza… Niestety, nawet w salonie firmowym Samsung, nie potrafili mi pokazać, jak na okularach Gear VR, pracuje Note 8 na platformie Daydream VR i filmach HDR z Netflix.

Obdzwoniłem “pół Polski”, aby się dowiedzieć czy gdzie można w/w zobaczyć i nic… DRAMAT :wink:

[size=85][color=green]Dodano po 1 minucie 20 sekundach:[/size]
[attachment=0]Screenshot_20171106-064100.png[/attachment]
Netflixa nie odpaliłem jeszcze, ale yt vr działa

Dziękuję, ale PROSZĘ czytaj ze zrozumieniem tekstu :wink: Interesuje mnie HDR (!!) na Daydream a na dodatek, wszystko na Note 8 :wink: Owszem inne telefony posiadają wsparcie HDR od Netflixa, lecz albo nie obsługują Daydream ( za słabe), albo ich PPI oraz inne parametry ekranu, nie umywają się do lidera jakim jest Note 8.