Bluetoorh nie wykrywa kontrolerów WMR

Kupiłem google od microsoftu i mam mały problem. Nie wykrywa mi bluetooth 4.0 które zakupiłem na tej aukcji http://allegro.pl/adapter-bluetooth-usb-4-0-high-speed-4-0-cd-z-pl-i7041808953.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=YzYxYmYyODMtY2UxNS00NzgzLTgzYzgtYmU1YTRhM2Y1NjdiAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=f7e5f7d7-eca5-47eb-a0af-bec82e1d92c2 Ogólnie działa, bo nawet widzi kontroler, ale nie chce sparować i w tescie Windows Mixed Reality PC Check tez nie wykrywa. Czy ten adapter jest słaby? Jakiego wy używacie?

zobacz czy sparujesz np. telefon, to będziesz wiedzieć czy jest sprawny, a baterie w kontrolerach są dobre? bo to też bywa różnie



Dodano po 56 sekundach:

a na ali ten bt kosztuje koło 2$ także z jakością może być różnie

Baterie nowki, zobaczę z tel. Ale urządzenia wykrywa bez problemu , te kontrolery też.

Problem moze byc spowodowany niekopatybilnymi sterownikami - nalezy odinstalowac wszystkie sterowniki bluetooth producenta, wyczyscic dla pewnosci w menadzeze urzadzen i pozwolic aby Windows znalazl wlasne - inne nie beda dzialac, to samo dotyczy czesto portow USB 3.0.

Kurde pomogło, robiłem tak wczesniej i nic, a teraz smiga :slight_smile: Szkoda że tak pozno kto odpowiedział bo dzi zamówiłem BT od ASUS-a. W każdym razie wielkie dzięki.