Gogle do 140zł

Cześć. chcę kupić gogle do 140zł z przesyłką włącznie. zależy mi na oglądaniu youtuba i w mniejszym stopniu graniu w jakies gry cardboard. najlepiej zeby byly na allegro ale niekoniecznie. milo by bylo tez, gdybym mogl uzywac ich w okularach korekcyjnych. wybaczcie spaghetti, ale juz troche pozno :stuck_out_tongue_winking_eye:

Spagetthi? A tak na serio to Da Vinci Vr Lub Weebo3d używaną 2 lub czekaj na 3. Na tym forum możesz poczytać jakie są polecane.

z tego co czytałem to da vinci na dłuższą metę odpada za sprawą słabego mocowania smartfona

Pokombinujesz trochę i smartphone jak na SuperGlue

Okularnikom polecam FiiT VR. Wygodne, trwałe, z regulacją soczewek (każdej osobno) przód/tył oraz lewo/prawo, duże pole widzenia i dobra cena (na happy VR 149 zł, z darmową wysyłką albo na AliExpress za 22,99 $, chyba też z darmowym shippingiem :wink: ).



//Edit: Dodałem info o możliwości zakupu FiiTów na AliExpress, zgodnie z sugestią @klansmana :wink:

Ja je kupiłem na aliexpress za 70 zł z przesyłką. Ci z happy też je tam kupują. Także kupujcie u źródła jak chcecie zaoszczędzić grosza.

Święta racja! Kompletnie zapomniałem o AliExpress … Dzięki, klansman :stuck_out_tongue: