VR do Galaxy S8+

Witam, szukam swoich pierwszych gogli do VR. Bardzo zależy mi na jakości wyświetlanego obrazu oraz kompatybilności z Galaxy S8+. Na początku wpadłem na pomysł żeby kupić Samsung Gear VR ale po przekopaniu prawie całego forum znalazłem informacje że z tymi okularami nie pobawie sie z takimi programami jak Trinus VR i Riftcat przez tethering USB, a na tym najbardziej mi zależy. Z tego co przeczytałem na forum, bardzo polecane są Dreamz 2.0 Fresnel czy Dreamz 2.0 ale nigdzie nie mogę ich kupić, strona producenta wyświetla tylko jedną stronę dotyczącą premiery nowych gogli. Byłem też dzisiaj w media expert i tam były tylko dwa modele: Gogle VR XENIC VR-VIII (w internecie wyczytałem że to jest to samo co VR BOX 2.0, czyli unikać ) i Gogle VR MODECOM Volcano Blaze. Te drugie według internetu mają słabą jakość soczewek i też lepiej unikać aczkolwiek spodobało mi trzymanie telefonu bo w tych pierwszy uchwyt naciskał mi różne klawisze z boku i obraz był jakiś taki kwadratowy oraz ponoć są kompatybilne z ekranami do 5.7’. Także co polecacie do tego telefonu ?



[size=85][color=green]Dodano po 22 minutach 7 sekundach:[/size]

Dobra, jednak znalazłem stronę z goglami Dreamz , ale rodzi się kolejne pytanie: do tego telefonu zwykłe czy fresnele,a może BoboVR Z4 albo inne ?