Pierwsze gogle VR

Cześć,



Jak się domyślacie jestem kompletnie zielony w tym temacie, nigdy nie korzystałem z tego typu urządzeń ale bardzo bym chciał. Mój telefon to samsung galaxy s7 edge, teraz pytanie do was specjalistów a nawet dwa:



Jakie gogle VR kupić? (czytałem wasze opinie o Dreamz jednak nie wiem która ich wersja będzie najlepsza do mojego telefonu)



Czy wada wzroku (krótkowzroczność -1.5) uniemożliwi mi współpracę z takimi goglami ? (jeżeli będę je stosował bez okularów)



Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam :wink:

Generalnie nie polecam zabawy bez okularów. Można chwilę pograć, ale na dłuższą metę będziesz niepotrzebnie obciążać wzrok. Wniosek taki: poszukaj gogli, które można używać z okularami.

Dreamzy mają taką możliwość, ale co do okularów się kompletnie nie zgadzam.

Od lat mam już wadę -0,5 i -0,75 (teraz się trochę pogłębiła). Na codzień nie noszę okularów, a w goglach tymbardziej ich też nie mam. Soczewek również nie używam. Ja polecam gogle z regulacją ostrości zamiast noszenie okularów :wink: (albo poczekać na dreamz 3.0)

No tak, ale -0.5 a -1.5 to jednak roznica:)

Dreamzy 3 maja miec regulacje ostrosci?

Dobra Panie, Panowie więc zwięźle i na temat. Dreamz z opcją na okulary nie są obecnie dostępne. Więc co zamówić żeby się pobawić ?

a nie mozesz zaczekac 1-2 tygodnie? Ja wlasnie swoje dreamzy odeslalem do wymiany na wersje pod okulary. Dzwonilem i dowiedzialem sie, ze tyle mniej wiecej trzeba bedzie poczekac.