Problem z wyborem najlepszych gogli

Witam, na początku zaznaczę ,że nigdy w życiu nie miałem na sobie gogli VR :slight_smile: Niechce się zniechęcić, ale nie chcę również przeznaczyć na nie fortuny. Najlepiej gdyby były do ceny 150 zł i ani grosza więcej. Chciałbym poczuć ten świat, a przy okazji może wykorzystać AR. Dysponuję chyba najlepszym telefonem do VR. Jest nim Motorola Moto X Style, wyświetlacz 5,7 cala, ekran QHD i ponad 500 ppi zagęszczenia pikseli. Z tego co widzę chyba najlepsze będą gogle od Weebo, ale mam jeszcze kilka modeli na oku, a są nimi Fiit 2s, ciekawe wydają się również RAVENCAM, VR Garett VR1, wszystkie do 150 zł. Naprawdę ,że tak powiem zgłupiałem i nie wiem na co się zdecydować. Liczę na jakąś pomoc, Pozdrawiam :smiley:

Hej, poczytaj na forum lub gdziekolwiek w Internecie opinie użytkowników, nie licz na to, że ktoś podejmie decyzje za Ciebie :slight_smile:



Od siebie dodam tyle, że przy takim budżecie i telefonie, możesz brać pierwsze lepsze gogle z tych najpopularniejszych, byle telefon się w nich mieścił, a wrażenia będą podobne.