Jakie gogle do 5" cali? (~300 zł)

Hej



Szukam lepszych gogli do telefonu 5 cali. Na razie wyczytałem, że pełny FOV osiagaja Da Vinci VR i Colorcrossy. Da Vinci już mam a na Colorcrossy czekam (kupiłem je w bardzo dobrych cenach, żeby zobaczyć czy mi się VR spodoba).



Teraz poszukuję czegoś lepszego, najważniejszy parametr to pełny FOV przy ekranie 5 cali. Cena max 300zł. Głównie liczę na komentarze osób, które testowały takie zestawy lub posiadają telefony 5".

BoboVR Z4 na Allegro 200zł razem z padem, z Aliexpress 110zł. Ponoć pełny FOV mają przy 5,2" (więc te 0,2" Ci braknie) ale do tej pory to jedne z lepszych gogli z tego co mi wiadomo.

Witam,



otrzymałeś już może gogle Cross?? też przymierzam się do ich zakupu i chciałbym poznać opinię. Czy może w ogóle się nie bawić w Crossa tylko kupić od razu BoboVR Z4

ja bym brał Z4 ewentualnie Z4 mini

Do mnie idą już HOMIDO V2.



Pisałem o Nich w temacie “polecane cardboardy” . Są tam linki do recek.



Z moich poszukiwań wynika… że to najlepsze okulary na rynku i nie wymagają 6 cali… aby mieć FOV… ani tabletu xD



W tym roku ma się pojawić sporo ciekawych propozycji… ale te oksy Made In France… to Rols Rols. Niebawem mam nadzieje się o tym przekonam.



Cena z przesyłką z FR z oficjalnej strony (nigdzie indziej nie kupić, jeszcze w UK są na amazonie . uk ) = 367zł. Sądzę że warto. Pełna regulacja , wielgachny FOV przy 5 cali i … wygoda na godziny … godziny użytkowania. Czy tak jest , będę wiedział w przyszłym tyg najprędzej :slight_smile:

Ja kupiłem swoje na [ciach]